Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Freyburg — Basel

Najlepsza oferta

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Freyburg

Przystanek, Hornusstrasse 16

08:30

Basel

Dworzec Autobusowy, Meret Oppenheim-Strasse

12,58 

Rozkład jazdy autobusów Freyburg — Basel w 2019 rok

W poniedziałki
06:30
Czas przejazdu01 h. 15 min

Freyburg

Przystanek, Hornusstrasse 16

07:45

Basel

Dworzec Autobusowy, Meret Oppenheim-Strasse

16,07 
W poniedziałki
07:00
Czas przejazdu01 h. 15 min

Freyburg

Przystanek, Hornusstrasse 16

08:15

Basel

Dworzec Autobusowy, Meret Oppenheim-Strasse

17,95 
W poniedziałki
09:25
Czas przejazdu01 h. 05 min

Freyburg

10:30

Basel

26,33 
Popularne kierunki
Z miasta Freyburg
Do miasta Basel
Do miasta Freyburg
Z miasta Basel
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu