Bilety autobusoweEdynburg - Aberdeen

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Edynburg — Aberdeen

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
14:20
Czas przejazdu03 h. 05 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
17:25
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
81,74 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Edynburg — Aberdeen w 2021 roku

Poza nie
06:20
Czas przejazdu03 h. 12 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
09:32
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
87,00 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:
Codziennie
08:25
Czas przejazdu03 h. 00 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
11:25
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
88,33 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:
Codziennie
20:20
Czas przejazdu03 h. 05 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
23:25
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
101,36 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:
Codziennie
10:20
Czas przejazdu03 h. 05 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
13:25
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
116,74 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:
Codziennie
16:20
Czas przejazdu03 h. 05 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
19:25
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
118,35 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu03 h. 00 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
21:20
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
127,78 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:
Codziennie
12:25
Czas przejazdu03 h. 00 min
Edynburg
Edinburgh Bus Station, Elder St 24
15:25
Aberdeen
Aberdeen Coach Station, Guild Street 2
139,20 
Przewoźnik: Megabus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Edynburg
Do miasta Aberdeen
Do miasta Edynburg
Z miasta Aberdeen
Informacje o trasie autobusu Edynburg — Aberdeen
8
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 4 min.
Szacowany czas podróży
06:20 — 09:32
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:20 — 23:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
72 — 107 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami