Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Pereszczepyne

Najlepsza oferta

Codziennie
01:00
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

02:40

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

9,45 

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Pereszczepyne w 2019 roku

Codziennie
15:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17:20

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

14,37 
Codziennie
16:40
Czas przejazdu01 h. 15 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17:55

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

14,37 
pon, śro, nie
13:15
Czas przejazdu02 h. 00 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:15

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

14,82 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:20

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
08:13
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:48

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10:05

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:25

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:35

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:35

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:10

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:35

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
15:35
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17:10

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Poza wto
16:20
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

18:00

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

18:25

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:25

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
19:40
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:15

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:35

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,11 
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

13:25

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,14 
Codziennie
18:03
Czas przejazdu01 h. 32 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:35

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

15,14 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:10

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:00

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 55 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:55

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 55 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:55

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

10:45

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu01 h. 15 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:30

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12:35

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu01 h. 25 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

13:50

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu01 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

16:05

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
18:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:55

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,55 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

17:40

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

16,74 
Codziennie
18:25
Czas przejazdu01 h. 50 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:15

Pereszczepyne

Dworzec autobusowy Pereszczepyne, ul. Shevchenko 25

20,86 
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Dniepr
Z miasta Pereszczepyne
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu