Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chernushka — Perm

Najlepsza oferta

Codziennie
17:45
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chernushka

Sklep Avtozapczasti, ul. Lenina 2

21:35

Perm

Drukarnia Goznak, szosa Kosmonawtow 120/1

38,32 

Rozkład jazdy autobusów Chernushka — Perm w 2019 roku

Codziennie
12:45
Czas przejazdu03 h. 35 min

Chernushka

Sklep Avtozapczasti, ul. Lenina 2

16:20

Perm

Velta, ul. Geroyew Hasana 58

38,32 
pią, nie
18:55
Czas przejazdu03 h. 05 min

Chernushka

Sklep Krasnoje i Beloje, ul. Lenina 6

22:00

Perm

Velta, ul. Geroyew Hasana 58

38,32 
W soboty
18:20
Czas przejazdu04 h. 15 min

Chernushka

Sklep Avtozapczasti, ul. Lenina 2

22:35

Perm

Komsomolskaja Ploshchad, pl. Komsomolskaja

39,03 
W soboty
18:20
Czas przejazdu03 h. 59 min

Chernushka

Sklep Avtozapczasti, ul. Lenina 2

22:19

Perm

Lipowaja Gora, ul. Geroyew Hasana 106

39,03 
W soboty
18:20
Czas przejazdu04 h. 04 min

Chernushka

Sklep Avtozapczasti, ul. Lenina 2

22:24

Perm

Velta, ul. Geroyew Hasana 58

39,03 
Popularne kierunki
Do miasta Perm
Do miasta Chernushka
Z miasta Perm
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu