Bilety autobusoweChelno-Vershiny - Samara

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chelno-Vershiny — Samara

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, pią, sob
05:50
Czas przejazdu03 h. 00 min
Chelno-Vershiny
08:50
Samara
36,01 
Przewoźnik: Трубачев А.Г. ИП
Autobus: IVECO (19), во47763
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Chelno-Vershiny — Samara w 2022 roku

Codziennie
08:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Chelno-Vershiny
11:30
Samara
36,30 
Przewoźnik: АО "ЕКА"
Autobus: IVECO Daily (19), во48763
Ocena:
Codziennie
13:55
Czas przejazdu03 h. 30 min
Chelno-Vershiny
17:25
Samara
36,30 
Przewoźnik: АО "ЕКА"
Autobus: ИСУЗУ (30), у043ру163
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Samara
Z miasta Samara
Informacje o trasie autobusu Chelno-Vershiny — Samara
3
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 20 min.
Szacowany czas podróży
05:50 — 08:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
13:55 — 17:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)