Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bielsko-Biała — Florencja

Najlepsza oferta

Poza śro i nie
16:10
Czas przejazdu21 h. 05 min
+1 dzień

Bielsko-Biała

BIELSKO-BIALA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7

13:15
+1 dzień

Florencja

Przystanek autobusowy szybkiego tramwaju, Villa Costanza

294,78 

Rozkład jazdy autobusów Bielsko-Biała — Florencja w 2019 rok

pon, czw, sob
11:00
Czas przejazdu26 h. 15 min
+1 dzień

Bielsko-Biała

BIELSKO-BIALA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7

13:15
+1 dzień

Florencja

Przystanek autobusowy szybkiego tramwaju, Villa Costanza

294,78 
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Bielsko-Biała

Stacja paliw BP, ul. Warszawska 16

00:30
+1 dzień

Florencja

Firenze VILLA COSTANZA PARCHEGGIO, Florence

300,00 
W poniedziałki
12:30
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Bielsko-Biała

Dolny parking przy dworcu autobusowym, ul. Warszawska

06:00
+1 dzień

Florencja

Villa Costanza - Parcheggio, Florence

310,00 
Popularne kierunki
Do miasta Florencja
Z miasta Florencja
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu