Rozkład jazdy PKS Warszawa – Chersoń

11:00
6 lip
13:20
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
155,88
11:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
20:30
Lwów
23:25
Tarnopol
01:35
Chmielnicki
03:45
Winnica
06:30
Umań
08:50
Perwomajsk
09:45
Jużnoukrajinśk
10:25
Wozneseńsk
12:05
Mikołajów
13:20
7 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
178,29
11:40
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
183,26
11:40
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
178,29
13:30
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
183,26
13:30
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
187,80
14:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
192,77
14:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
178,29
14:30
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
183,26
14:30
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
161,79
15:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
166,76
15:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
156,29
15:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
161,26
15:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
156,29
15:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
161,26
15:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
171,29
08:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
176,26
08:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
186,74
08:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
6 lip
17:05
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
191,71
08:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:05
7 lip
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
6 lip
19:00
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
144,20
19:00
6 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:00
7 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
6 lip
19:50
7 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1