Rozkład jazdy PKS Praga – Lwów

10:00
7 kwi
01:30
8 kwi
, ul. Krizikova, 6
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
147,32
10:00
7 kwi
Praga
, ul. Krizikova, 6
12:30
Брно
13:30
Оломоуц
16:00
Катовице
17:20
Краков
19:50
Жешув
01:30
Львов
05:00
Ровно
07:30
Житомир
01:30
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
7 kwi
01:40
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
170,51
10:00
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
01:40
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
7 kwi
02:20
8 kwi
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
174,10
08:30
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
11:20
Brno
12:50
Ołomuniec
13:50
Ostrawa
14:20
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
15:20
Katowice
17:10
Kraków
19:50
Rzeszów
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
02:20
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
7 kwi
02:30
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
254,06
08:30
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
02:30
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
7 kwi
03:45
8 kwi
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
133,93
11:20
7 kwi
Praga
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
15:10
Brno
16:25
Ołomuniec
17:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
18:50
Katowice
20:20
Kraków
01:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:45
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:20
7 kwi
03:45
8 kwi
PRAHA,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
154,99
11:20
7 kwi
Praga
PRAHA,
03:45
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
7 kwi
04:40
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
170,51
12:30
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
04:40
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
7 kwi
05:30
8 kwi
Praga, Dworzec autobusowy Roztyly, Tomíčkova 2234
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Kupić za
163,99
13:30
7 kwi
Praga
Praga, Dworzec autobusowy Roztyly, Tomíčkova 2234
15:25
Hradec Králové
16:55
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
18:55
Nysa
21:55
Kraków
02:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
  • Autobus
  • Mercedes-0350
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
7 kwi
05:35
8 kwi
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
133,93
12:30
7 kwi
Praga
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
15:25
Brno
16:20
Ołomuniec
17:55
Ostrawa
19:15
Katowice
20:55
Kraków
22:55
Rzeszów
00:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:35
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
7 kwi
06:00
8 kwi
Praha [*CZ],,Roztyly
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
153,49
12:30
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,Roztyly
06:00
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
7 kwi
06:20
8 kwi
Praha [*CZ],,Roztyly
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
153,49
12:30
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,Roztyly
06:20
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 kwi
07:10
8 kwi
Florenc, Florenc Pod výtopnou 13/10
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
127,23
12:00
7 kwi
Praga
Florenc, Florenc Pod výtopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
15:10
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
17:25
Wrocław
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:40
Kraków
03:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:10
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 kwi
07:15
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
136,42
12:00
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
07:15
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
7 kwi
07:20
8 kwi
Dworzec Autobusowy Florenc, st.6
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
120,00
12:00
7 kwi
Praga
Dworzec Autobusowy Florenc, st.6
07:20
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
7 kwi
07:25
8 kwi
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
133,93
08:30
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
09:50
Mladá Boleslav
11:00
Liberec
13:15
Jelenia Góra
15:50
Wrocław
19:10
Katowice
20:40
Kraków
00:05
Rzeszów
04:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:25
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
7 kwi
07:25
8 kwi
PRAHA,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
162,74
08:30
7 kwi
Praga
PRAHA,
07:25
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
7 kwi
07:45
8 kwi
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
133,93
18:00
7 kwi
Praga
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
20:20
Brno
21:25
Ołomuniec
22:10
Ostrawa
23:50
Katowice
01:10
Kraków
03:25
Rzeszów
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:45
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 kwi
08:15
8 kwi
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,31
13:00
7 kwi
Praga
Prague, Bus Station Florenc Krizikova street 4
14:55
Hradec Králové
18:30
Wrocław
19:25
Opole
21:25
Katowice
23:00
Kraków
00:40
Tarnów
02:15
Rzeszów
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
08:15
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
7 kwi
08:15
8 kwi
, ul.Kzizikova,4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
123,99
13:00
7 kwi
Praga
, ul.Kzizikova,4
08:15
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
7 kwi
08:25
8 kwi
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
179,06
15:15
7 kwi
Praga
08:25
8 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • 153
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 kwi
08:25
8 kwi
ÚAN Florenc
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
179,06
16:00
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc
08:25
8 kwi
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • 153
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
7 kwi
08:45
8 kwi
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
117,86
14:00
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
17:55
Brno
19:15
Ołomuniec
20:45
Ostrawa
22:15
Katowice
23:35
Kraków
02:55
Rzeszów
06:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:45
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 kwi
09:00
8 kwi
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
145,43
15:00
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
18:20
Brno
19:55
Ołomuniec
21:40
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
00:10
Kraków
03:05
Rzeszów
07:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:00
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
7 kwi
09:00
8 kwi
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
179,06
15:15
7 kwi
Praga
09:00
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • 153
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 kwi
09:00
8 kwi
ÚAN Florenc
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
179,06
16:00
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc
09:00
8 kwi
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • 153
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
7 kwi
09:10
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
136,42
15:00
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
09:10
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
7 kwi
09:10
8 kwi
Praha [*CZ],,Želivského
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
185,85
15:15
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,Želivského
09:10
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
7 kwi
09:10
8 kwi
Praha [*CZ],,Želivského
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
136,42
15:15
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,Želivského
09:10
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
7 kwi
09:10
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
185,85
16:00
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
09:10
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
7 kwi
09:35
8 kwi
Przystanek autobusowy Lwów (w pobliżu stacji paliw "WOG"), prospekt Wiaczesław Chornovil; dom 107
Kupić za
216,69
16:15
7 kwi
Praga
09:35
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów (w pobliżu stacji paliw "WOG"), prospekt Wiaczesław Chornovil; dom 107
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
7 kwi
09:35
8 kwi
ÚAN Florenc
Przystanek autobusowy Lwów (w pobliżu stacji paliw "WOG"), prospekt Wiaczesław Chornovil; dom 107
Kupić za
216,69
17:00
7 kwi
Praga
ÚAN Florenc
09:35
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów (w pobliżu stacji paliw "WOG"), prospekt Wiaczesław Chornovil; dom 107
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
7 kwi
09:40
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
170,51
18:00
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
09:40
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
7 kwi
09:45
8 kwi
Praha [*CZ],,Želivského
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
202,91
16:15
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,Želivského
09:45
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
7 kwi
09:45
8 kwi
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
202,91
17:00
7 kwi
Praga
Praha [*CZ],,ÚAN Florenc
09:45
8 kwi
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Lwów
Do miasta Praga
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: