Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

08:00
19 lut
21:15
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,40
08:00
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
19 lut
21:15
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
93,04
08:00
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
19 lut
21:15
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
115,00
08:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:15
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
19 lut
21:25
19 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
79,76
07:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
19 lut
21:25
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
79,76
07:50
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
19 lut
21:40
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
08:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
POLTAWA
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
LUBLIN
PIASECZNO
WARSZAWA
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
PŁOCK
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
21:40
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
19 lut
22:10
19 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
93,83
07:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
22:10
19 lut
Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
19 lut
22:10
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
Kupić za
123,07
07:50
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:10
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
19 lut
22:25
19 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
07:50
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:00
Dw. PKS, 'Kijów' Al. Nauky 1/2
22:25
19 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
19 lut
22:25
19 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
93,83
07:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
22:25
19 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
19 lut
01:20
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
Kupić za
107,68
11:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
01:20
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
19 lut
02:00
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
11:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
02:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
04:25
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
77,00
13:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
04:25
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
77,10
13:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
04:40
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
13:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:40
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
19 lut
04:40
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
13:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:40
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
19 lut
05:50
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
Kupić za
102,99
12:25
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
20 lut
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ulice Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
19 lut
05:50
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
81,36
14:10
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
19 lut
05:55
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
93,00
12:25
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
05:55
20 lut
Warszawa
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
19 lut
06:10
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
102,99
12:25
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
19 lut
06:20
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
93,00
12:25
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
06:20
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
19 lut
06:40
20 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,40
14:40
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
19 lut
06:40
20 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
127,37
14:40
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
06:40
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
07:10
20 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
77,10
17:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
07:40
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
79,76
17:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
07:40
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
Kupić za
92,30
17:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:40
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
19 lut
07:45
20 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
107,83
16:55
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:45
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-51
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
07:45
20 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
90,00
17:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
DOROHUSK
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
07:45
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
19 lut
08:00
20 lut
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
10:00
19 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
08:50
20 lut
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,40
17:00
19 lut
Kijów
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
19:25
Żytomierz
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Lublin
07:00
Radom
08:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
19 lut
08:50
20 lut
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
125,00
17:00
19 lut
Kijów
PKS „Vydubychi”, Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
CZERKASY
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
KONIN
08:50
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
19 lut
09:00
20 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
99,69
21:30
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
19 lut
09:00
20 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,41
21:30
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
10:25
20 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
86,40
21:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
10:25
20 lut
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
21:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:25
20 lut
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
19 lut
10:25
20 lut
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
Kupić za
101,53
21:00
19 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
10:25
20 lut
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa