Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

08:00
21:15
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Bus station "Tsentralna", ul. Marszalkowska
84,30
08:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
3 sty
Warszawa
Bus station "Tsentralna", ul. Marszalkowska
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
21:25
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
150,18
07:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • EOS - 200
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
21:25
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
150,18
07:50
3 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • EOS - 200
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
21:40
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,00
08:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:40
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:00
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
115,00
08:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:00
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
22:10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,49
06:50
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:00
Kijów
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
22:10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,49
06:50
3 sty
Kyiv Central bus station
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
15:55
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
22:10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
81,49
07:15
3 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22:10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
97,57
07:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:10
3 sty
Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
22:10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
97,57
07:50
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:10
3 sty
Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22:25
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
140,00
07:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dw. PKS, 'Kijow' ul. S.Petliury 32,stan.34-37
22:25
3 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
22:25
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
97,57
07:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:25
3 sty
Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
22:25
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
97,57
07:50
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:25
3 sty
Warszawa
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
00:10
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,30
11:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Korosteń
15:10
Sarny
16:20
Maniewicze
17:20
Kowel
18:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:00
Chełm
21:25
Lublin
00:10
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
01:20
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
98,35
11:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:25
Lublin
01:20
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
02:00
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
120,00
11:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
02:00
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
04:10
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,30
15:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
01:00
Lublin
04:10
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
04:25
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,09
13:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
04:40
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
13:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:40
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
05:50
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
73,09
14:10
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
05:55
4 sty
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
93,00
12:25
3 sty
Kijów
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
05:55
4 sty
Warszawa
WARSZAWA 1, Chopin Airport, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
06:10
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
88,52
14:30
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
14:55
Kijów
17:10
Żytomierz
20:10
Równe
21:40
Łuck
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:10
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
06:10
4 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
88,52
15:00
3 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
17:10
Żytomierz
20:10
Równe
21:40
Łuck
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:10
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mersedes Benz HTAE
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:20
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
16:30
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:20
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
80,09
16:30
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:35
Korosteń
20:45
Sarny
22:10
Maniewicze
00:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:10
Lublin
06:20
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
06:20
4 sty
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
93,00
12:25
3 sty
Kijów
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
06:20
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:30
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
16:30
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
06:30
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
110,00
16:30
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
06:30
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
06:40
4 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
95,90
14:40
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
06:40
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
112,40
18:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:10
Żytomierz
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
07:05
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,30
16:00
3 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:15
Żytomierz
21:30
Równe
22:50
Łuck
00:15
Włodzimierz Wołyński
00:35
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:30
Lublin
07:05
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:10
4 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
76,58
17:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
22:15
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:40
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,30
17:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:40
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
WARSAW
97,57
17:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
07:40
4 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
07:45
4 sty
KIJÓW 1, Dworzec PKS pl.Moskovska 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
90,00
17:00
3 sty
Kijów
KIJÓW 1, Dworzec PKS pl.Moskovska 3
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
DOROHUSK
LUBLIN
WARSZAWA
ŁÓDŹ
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GDAŃSK
07:45
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:55
07:45
4 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
WARSAW
112,95
16:55
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
07:45
4 sty
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-51
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
08:00
4 sty
112,41
16:00
3 sty
Kijów
Zhitomir
Rovno
Lutsk
Kovel
04:30
Lublin
06:30
Radom
08:00
4 sty
Warszawa
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
08:00
4 sty
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,00
16:00
3 sty
Kijów
KIJÓW 9, Dw. autob. ul. S. Petlury 32 (Cent. Dw. Kolej.)
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
KOWEL
LUBLIN
RADOM
WARSZAWA
08:00
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
08:00
4 sty
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
100,00
16:00
3 sty
Kijów
Dworzec Autobusowy, ul. S. Petliury 32
08:00
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
09:00
4 sty
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
105,38
21:30
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
10:25
4 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
112,41
21:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
10:25
4 sty
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
140,00
21:00
3 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:25
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Warszawa

08:00
04:00
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
78,68
08:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
04:00
4 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
78,68
08:30
3 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
04:30
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
78,68
08:00
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
4 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
04:30
4 sty
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
78,68
08:30
3 sty
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
4 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
05:50
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
92,73
12:25
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
4 sty
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
06:10
4 sty
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
92,73
12:25
3 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
4 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.