Rozkład jazdy PKS Kijów – Warszawa

06:15
5 cze
19:25
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,22
06:15
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:05
Żytomierz
09:20
Nowogród Wołyński
10:45
Równe
12:05
Łuck
13:15
Włodzimierz Wołyński
13:35
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
14:55
Hrubieszów
15:45
Zamość
16:15
Krasnystaw
17:05
Lublin
19:25
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
5 cze
21:25
5 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
07:00
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:50
5 cze
21:25
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
07:50
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
5 cze
21:40
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,74
08:00
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
15:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:40
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
5 cze
21:40
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
103,00
08:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
21:40
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
5 cze
22:00
5 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
118,45
08:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
22:00
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
5 cze
22:15
5 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
133,06
07:00
5 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
22:15
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:00
5 cze
22:25
5 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
07:00
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
07:50
Dw. PKS, 'Kijów' ul. S.Petliury 32,stan.34-37
22:25
5 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
5 cze
00:10
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
11:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Korosteń
15:10
Sarny
16:20
Maniewicze
17:20
Kowel
18:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:00
Chełm
21:25
Lublin
00:10
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
5 cze
01:20
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
105,26
11:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
13:00
Żytomierz
16:10
Równe
17:35
Łuck
20:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:25
Lublin
01:20
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
5 cze
04:10
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
15:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:50
Korosteń
18:40
Sarny
19:40
Maniewicze
20:50
Kowel
22:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
Chełm
01:00
Lublin
04:10
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
5 cze
04:20
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,00
15:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:20
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
5 cze
04:25
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
80,00
13:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
5 cze
04:25
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
85,71
13:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:25
Korosteń
17:40
Sarny
19:15
Maniewicze
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:45
Chełm
01:15
Lublin
04:25
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
5 cze
04:40
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
110,00
13:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
04:40
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
5 cze
05:50
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
109,85
12:25
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
6 cze
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
5 cze
05:50
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
14:10
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:20
Żytomierz
18:00
Nowogród Wołyński
19:20
Równe
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:25
5 cze
06:10
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
109,85
12:25
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
15:50
Żytomierz
18:50
Równe
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
5 cze
06:40
6 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
14:40
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
22:50
Włodzimierz Wołyński
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:05
5 cze
06:40
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,74
15:05
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
16:55
Żytomierz
19:45
Równe
20:55
Łuck
23:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
02:00
Chełm
03:40
Lublin
06:40
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
5 cze
06:40
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
105,26
18:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:10
Żytomierz
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
5 cze
06:40
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,18
18:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
20:10
Żytomierz
23:05
Równe
00:25
Łuck
02:35
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
5 cze
07:10
6 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,19
17:00
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
18:50
Żytomierz
21:50
Równe
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
5 cze
07:20
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
82,71
17:30
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
19:05
Żytomierz
21:05
Równe
22:05
Łuck
00:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:30
Lublin
07:20
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
5 cze
07:40
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
17:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:50
Żytomierz
19:55
Nowogród Wołyński
21:25
Równe
22:50
Łuck
00:20
Kowel
01:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Chełm
04:30
Lublin
07:40
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
5 cze
08:00
6 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
75,19
17:30
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
19:40
Żytomierz
21:50
Równe
22:50
Łuck
01:50
Kowel
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
08:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
5 cze
08:00
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,74
16:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
18:00
Житомир
20:30
Ровно
22:00
Луцк
04:30
Люблин
06:30
Радом
08:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
5 cze
08:00
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
113,11
16:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
5 cze
08:00
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,00
16:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dworzec Autobusowy, ul. Konyakina 39
Dworzec Autobusowy, bulvar L. Ukrainky 42
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
Dworzec PKS stan. 20, ul. Prażmowskiego
08:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
5 cze
08:20
6 cze
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
125,00
15:45
5 cze
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
08:20
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
5 cze
08:50
6 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
90,23
17:00
5 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
19:25
Żytomierz
22:35
Równe
23:55
Łuck
01:20
Włodzimierz Wołyński
01:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:00
Lublin
07:00
Radom
08:50
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
5 cze
09:00
6 cze
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
105,27
21:30
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
03:30
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:35
Lublin
09:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
5 cze
10:25
6 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
97,74
21:00
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
5 cze
10:25
6 cze
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
100,00
21:00
5 cze
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
10:25
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
5 cze
10:55
6 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
133,06
16:00
5 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
10:55
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:55
5 cze
12:30
6 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
108,12
18:55
5 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
d.a. Ul. Shevchenka, 45
d.a. ul. Kijowski 40
Dworzec Autobusowy, ul. Konyakina 39
Dworzec Autobusowy, bulvar L. Ukrainky 42
Dworzec autobusowy ul. Autobusna 4
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0
dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
Dw.autob., ul. Dniprowske szosse 1
Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego, stanowisko 20
dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6 st 1 lub 2
Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
Dworzec Biacomex ul. Boh. Monte Cassino 10
12:30
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
5 cze
14:30
6 cze
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
133,06
20:30
5 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
14:30
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
5 cze
17:20
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
127,82
23:40
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
02:00
Żytomierz
05:15
Równe
08:40
Lwów
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
14:10
Lublin
17:20
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
5 cze
17:30
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
120,00
23:40
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
17:30
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kijów – Warszawa

08:00
5 cze
04:00
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,20
08:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
5 cze
04:00
6 cze
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
84,20
08:30
5 cze
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
6 cze
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
5 cze
04:30
6 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
84,20
08:00
5 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
08:00
Kijów
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
6 cze
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
5 cze
04:30
6 cze
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
Kupić za
84,20
08:30
5 cze
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
10:10
Żytomierz
13:10
Równe
17:55
Lwów
19:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
Warszawa
04:30
6 cze
Warszawa airport
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Warszawa
Do miasta Kijów
Z miasta Warszawa