Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
17.11.17610

Nie wiesz jak zaoszczędzić w podróży? Podpowiemy

1

Po co przepłacać, skoro można sprytnie wybrać transport na Busfor.pl, posługiwać się kartą przejazdu lub przemieszczać po nowym mieście na rowerze? Pieniądze nigdy nie są zbędne, a zaoszczędzone środki można wydać z pożytkiem i na przykład przywieźć pamiątkę dla mamy :)

Wybierz transport

1

Praktycznie w 100% przypadków przemieszczanie się po miastach europejskich będzie tańsze jeśli wybierzesz autobus zamiast pociągu. Weź to pod uwagę planując nową podróż, tym bardziej, że na Busfor.pl masz do dyspozycji całe 20 000 przejazdów.

Kup kartę wielokrotnego przejazdu

2

Jeśli po przyjeździe odkryłeś, że piechotą nie wszędzie się dostaniesz - kup kartę wielokrotnego przejazdu. Na ogół tego typu karty kosztują nie więcej niż 4 jednorazowe bilety. To idealne rozwiązanie jeśli masz w planach bogaty program kulturalny.

Bezpłatny rower

3

W niektórych miastach istnieją bezpłatne wypożyczalnie rowerów, na przykład w Zurychu albo Kopenhadze. Wariantem jest także posługiwanie się miejskimi rowerami, jak Nextbike w Kijowie albo Lwowie. Pierwsze 30 minut jest bezpłatne, płaci się jedynie za zalogowanie w systemie.

Zatrzymuj się w większych miastach

4

W małych turystycznych miasteczkach na ogół nie ma zbyt wielu hosteli, a ceny w nich bywają obłędne. Przykładowo porównaj ceny w Brugii i Brukseli - zgodzisz się, że nieraz lepiej spędzić dodatkową godzinę w pociągu.

Rezerwuj w ostatnim momencie

5

To rada dla turystów o mocnych nerwach. Czekaj do ostatniego momentu, kiedy będziesz mógł zarezerwować pokój za połowę ceny - spróbuj przez Overnight albo Hotel Tonight.

Niedrogich podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów