Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
26.10.171139

Pomoc w podróżowaniu - 5 aplikacji, które ułatwią przygotowania

Apps

We wcześniejszym artykule opowiadaliśmy o aplikacjach pomocnych przy szukaniu mieszkania, a w tym porozmawiamy o innych, nie mniej praktycznych niuansach.

Co spakować do walizki, gdzie znaleźć towarzystwo i czym zająć się wieczorem? Należy zadać sobie te ważne pytania, a z podanymi poniżej aplikacjami otrzymasz błyskawiczne odpowiedzi.

PackPoint

PP

Spakować plecak albo walizkę wyjeżdżając do innego kraju - nic prostszego! Pokaż miejsce, datę, liczbę dni i typ wyjazdu i otrzymaj listę niezbędnych rzeczy. Z nią nie tylko nie zapomnisz paszportu, ale też nie zabierzesz niepotrzebnego “na wszelki wypadek”.

Pobierz: iOS, Android

Expensify

Exp

Często wyjeżdżasz w delegacje, a Twoi szefowie żądają szczegółowego rachunku? Może po prostu lubisz znać realny budżet wyjazdu? Pobierz aplikację i skanuj wszystkie paragony - od biletów autobusowych do rachunku w kawiarni. Cyfry są rozpoznawane automatycznie, trzeba tylko wybrać kategorię, taką jak przejazd, zakwaterowanie, jedzenie i umieścić rachunek w odpowiednim przedziale. Plus dla podróżników biznesowych - możliwość eksportu gotowego raportu dla pracodawcy.

Pobierz: iOS, Android

Songkick

Song

Strona wyszukiwania koncertów według miast. W grafiku wycieczek międzynarodowych gwiazd można znaleźć także koncerty lokalnych wykonawców. Wygodna opcja znalezienia koncertu na najbliższy czas i ułożenia odpowiedniego koncertowego planu. Tylko nie zapomnij wskazać ulubionych muzyków!

Szukaj: Songkick

FlipTheTrip

Flip

Dzięki wielkie dla pomysłodawcy aplikacji, który wymyślił wygodny sposób wyszukiwania kompanów w innym kraju :) Nawet jeśli podróżujesz w pojedynkę i nie znasz języka, poszukaj go w aplikacji - możliwe, że Ciebie też ktoś szuka.

Pobierz: iOS

Busfor

Busfor

Bilet autobusowy wszędzie w Twoim smartfonie! Pobierz aplikację i kupuj bilety w dowolnym miejscu. Opłać błyskawicznie, bez kolejek i dworców autobusowych. Z tą aplikacją zgubienie się w innym kraju nie będzie już tak straszne. Ważne, żeby był internet :)

Pobierz: iOS, Android

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów