Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
20.10.171164

Będzie łatwiej - aplikacje dla podróżników

0

Gdzie znaleźć mieszkanie, żeby potem nie nocować na ulicy? Jak zorientować się w nieznanym mieście? Zespół Busfor.pl przygotował wybór aplikacji które wyręczą Cię w dowolnej podróży.

AIRBNB

1

Nie ważne czy do wyjazdu zostało pół roku czy minuta, Airbnb pomoże w dowolnej sytuacji. Bardzo wygodny serwis szukania mieszkań przeznaczony dla tych, którzy nie chcą nocować w hotelu i są zmęczeni hostelami.

Niedawno w aplikacji pojawiła się możliwość poszukiwania miejsca razem z interesującymi aktywnościami. Można je wybrać dla siebie razem z przewodnikiem, lokalnym mieszkańcem. Co więcej, dla niektórych miast są już gotowe opinie o różnych miejscach, praktyczne informacje i porady.

Pobierz: iOS, Android

FOURSQUARE

2

Jeśli dużo podróżujesz, ta aplikacja nie będzie dla Ciebie nowością, ale jeśli nie, czytaj dalej. Na mapie aplikacji Foursquare wyświetlają się wszystkie opcje rozrywki najbliżej miejsca w którym się obecnie znajdujesz, z krótką i szczegółową informacją, ocenami i opiniami.

Trudno się nie zgodzić, że to dokładnie to czego potrzebujesz, jeśli stoisz w obcym mieście pośrodku nieznanego rejonu. Nie zapomnij zalogować się w tych miejscach, za to zawsze otrzymuje się bonusy, na przykład w postaci bezpłatnych napojów, przekąsek czy zniżek.

Pobierz: iOS, Android

DAYUSE

3

Jesteś pół dnia w nowym mieście a nie chcesz tracić pieniędzy na hotel płacąc za dobę? Możesz się posłużyć tą aplikacją - za jej pomocą możesz znaleźć pokój w hotelu ze zniżką do 75% żeby spędzić tam tylko kilka godzin. Wystarczy żeby się zdrzemnąć, wziąć prysznic i doprowadzić się do porządku. Rezerwować należy i trzeba w ostatniej chwili - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią planować.

Pobierz: iOS, Android

HOSTELWORLD

4

Spodoba Ci się, jeśli lubisz zostawać w hostelach. W bazie aplikacji znajduje się 33 tysiące hosteli i hoteli w dobrych cenach na całym świecie. Można zobaczyć opinie gości i rating na podstawie ocen turystów. Wygodna jest zarówno rezerwacja, jak i jej anulowanie. Nawet numer karty bankowej nie musi być wprowadzony ręcznie, wystarczy ją skopiować za pomocą telefonu. Ważne jest to, że nie pobierana jest tam żadna dodatkowa prowizja.

Pobrać: iOS, Android

GOOGLE TRIPS

5

Po rozpoczęciu korzystania z tej aplikacji zobaczysz na ile dokładnie Google będzie odgadywać Twoje życzenia. Serwis pobiera dane o Twoim przelocie i miejscu zakwaterowania z powiązanego konta Gmail i proponuje gotowy przewodnik, który możesz samodzielnie korygować.

W przewodniku możesz umieścić spis miejsc które chcesz odwiedzić w każdym mieście, stworzyć swój plan i porządek dnia, zaplanować przejazd i sprawdzić rekomendacje miejsc rozrywki i różnych aktywności.

Pobierz: Android

Przyjemnych podróży bez trosk!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów