Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
27.12.18722

3 pomysły na wystrzałowego Sylwestra

1

Co prawda słychać już bożonarodzeniowe dzwonki, ale to również ostatni dzwonek, żeby zdecydować się na Sylwestra! Aby podjąć dobrą decyzję, musisz zadać sobie bardzo wiele pytań… W domu, czy w lokalu? W Twoim mieście, czy podczas wyjazdu? Ze znajomymi, drugą połówką, a może poznając nowych ludzi? Pozostaje też wybór pomiędzy luźną imprezą, eleganckim balem lub poszukiwaniem przygody w sylwestrową noc :)! Aby nieco ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy 3 pomysły na udaną zabawę sylwestrową. Nie zabraknie też propozycji konkretnych miejsc, do których bez wątpienia warto się udać.


Sylwester z urlopem

Sylwester z urlopem – Busfor.pl

Noworoczne szaleństwo możesz w łatwy sposób połączyć z odrobinę większym wyjazdem, zahaczając np. o 6 stycznia (który tylko w tym roku wypada niefortunnie – w niedzielę). Mimo to, warto rozważyć rozszerzenie sylwestra z jednej nocy, do kilku dni. Gdzie możesz się wybrać? Polskie góry są wyjątkowo atrakcyjne w tym okresie, Mazury zyskują na popularności w ostatnim czasie, a na tym nie koniec. Sylwester w innym kraju jest również doskonałym pomysłem! Miasta takie jak Berlin, Praga i Paryż przyciągają co roku wielu turystów, którzy przy okazji świętują swój Nowy Rok za granicą. Kilka dni wypoczynku na stoku narciarskim to pomysł, który odpowiada osobom, preferującym aktywny wypoczynek. Tutaj możesz wybierać do woli: Polska lub zagranica.


Miejskie atrakcje

Miejskie atrakcje – Busfor.pl

Choć wiele osób kojarzy ten rodzaj świętowania jako klasyczny “Sylwester z Jedynką”, to jest to naprawdę atrakcyjna opcja. Każde większe miasto w Polsce organizuje masową imprezę, na którą zapraszani są wykonawcy i artyści z całego kraju. Całość jest transmitowana w telewizji, a wszechotaczający tłum innych świętujących naprawdę wprawia w sylwestrowy nastrój. Dodatkowo pamiętaj, że miejski Sylwester to nie tylko to, co widzisz w telewizyjnej transmisji! Dookoła znajdziesz szereg atrakcji i ciekawych ludzi. Najlepszą częścią jest zdecydowanie klimat, gdy o północy wszyscy składają sobie życzenia – bez względu na to, czy się znacie, czy nie ;).


Tylko we dwoje

Tylko we dwoje – Busfor.pl

Trzecią, a zarazem ostatnią propozycją jest spędzenie Sylwestra z Twoją drugą połówką. Wspólna podróż lub udział w większym, zorganizowanym balu sylwestrowym jest rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli tylko przepadasz za romantycznymi chwilami. Możecie urządzić sobie wspólny wyjazd tylko we dwoje właściwie bez żadnych ograniczeń. Powyższe propozycje możecie zaaranżować do swoich potrzeb i spędzić Sylwestra tylko w swoim towarzystwie na stoku, w innym mieście, innym kraju lub w górach. Jeśli dobrze czujecie się w eleganckich i rozrywkowych tematach, to spróbujcie znaleźć ostatnie wolne miejsca w kilku gwiazdkowym hotelu – tutaj co prawda nie będziecie sami ale z pewnością poznacie nowe osoby, które podobnie jak Wy, zdecydowali się na taką formę spędzenia Sylwestra. Bez względu na wybór, atmosfera będzie z pewnością wyjątkowa – nic dziwnego, że kolejnego dnia na Facebooku można zobaczyć sporo świeżo zaręczonych par! :)


Podróż przed końcem 2018

Podróż przed końcem 2018 – Busfor.pl

Jeśli planujesz podróż z końcem roku, to pamiętaj o wcześniejszym zarezerwowaniu odpowiedniego środka lokomocji. Może to banalna uwaga ale pamiętaj też o tym, że musisz kiedyś wrócić z Sylwestra! :) Uprzedzamy o tym, ponieważ pula biletów powrotnych może zniknąć równie szybko, co bilety do popularnych, sylwestrowych miejsc.

Udanej, niezapomnianej zabawy podczas Sylwestra!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów