Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
27.06.17683

Letnie podróże: 3-TOP kierunki w Polsce

3-TOP kierunki w Polsce

Letnie wyjazdy do Europy są inspirujące, ale co zrobić jeśli praca nie pozwala wybrać się za granicę? Na Busfor.pl jest rozwiązanie - można wesoło odpocząć nie tylko we Włoszech, ale i w swoim kraju. Część wydarzeń opisaliśmy w czerwcowym przewodniku. Nowy artykuł o tym co robić latem w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Bezpłatne kino w Warszawie

Bezpłatne kino w Warszawie

Kino nocne pod otwartym niebem i pizza. Cykl pokazów kino pod gwiazdami w Warszawie potrwa do 7 września. W tym czasie organizatorzy zaplanowali pokaz 200 filmów w 20 lokalizacjach w mieście. Filmy będą transmitowane w oryginalnych językach z napisami.

Przyjemna wiadomość dla widzów - bezpłatny poczęstunek z jednej ze znanych pizzerii, a żeby gościom było jeszcze wygodniej, organizatorzy zapewniają szezlongi. Lepiej od razu zabrać ze sobą koc - nie dla wszystkich może wystarczyć foteli. Rozkład i szczegóły zobaczysz na oficjalnej stronie


Kraków na kółkach

Kraków na kółkach

Tour de Pologne (dawna nazwa Race Around Poland) - coroczny, wieloczęściowy wyścig po Polsce. Teraz to największe sportowe wydarzenie w kraju, które w tym roku można zobaczyć od 29 lipca do 4 sierpnia. Start wyścigu - Rynek Główny w Krakowie.

Coroczny wyścig obejmuje ponad 400 miast i miasteczek w Polsce. Na trasie przejazdu rowerzystów dopinguje ponad 2 miliony widzów. Od pierwszej edycji w 1928 do 1992 roku wyścig miał status amatorski, od 1993 roku natomiast po przeprowadzeniu wyścigu pod komendą Czesława Langa uchodzi za profesjonalny. Od 2005 roku został włączony do serii UCI Pro Tour. Co więcej, Tour de Pologne jest na liście wiodących światowych wydarzeń sportowych, razem z Tour de France i Giro d’Italia. Dyrektor wyścigu, Czesław Lang, jest doświadczonym polskim rowerzystą i zwycięzcą Tour de Pologne 1980 r.

Długość Tour de Pologne to około 1200 km, przejazd obejmuje trasę przez całą Polskę. Szczegóły wydarzenia można poznać na oficjalnej stronie


Festiwalowy Wrocław

Festiwalowy Wrocław

Slot Art Festival - pięciodniowe wydarzenie, które zbiera niecałe tysiąc młodych twórców i rozpoczyna się 4 lipca 2017 roku. Na festiwalu spotkają się przedstawiciele różnych gatunków muzycznych, miłośnicy sztuczek, sportów ekstremalnych, przedstawiciele wszystkich rodzajów sztuki i rzemiosła, a także ludzie aktywni fizycznie.

Program festiwalu to kolaż złożony z ponad setki warsztatów artystycznych, sportowych i teatralnych wydarzeń, scen muzycznych, pokazów filmowych, lekcji i spotkań ze specjalnymi gośćmi. Na większej scenie festiwalu wystąpią Mikromusic, GrubSon, xxanaxx, Pablopavo & Ludziki, Magda Pasierska from Me, Myself & I and DJ Feel X i inni.

W ramach Slot Art Festival są propozycje warsztatów na każdy dzień, przebiegających na trzech różnych poziomach zaawansowania. Uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności w ramach jednej dziedziny albo każdego dnia próbować czegoś nowego. O szczegółach festiwalu czytajcie na oficjalnej stronie

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów