Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
03.02.172562

Urlop bez biura turystycznego

Urlop bez biura turystycznego

Czy wiecie o tym, że samodzielni podróżnicy oszczędzają do 45% swojego budżetu w trakcie urlopu w odróżnieniu od tych, którzy wykupują zorganizowane wycieczki?

Planowanie podróży w Polsce albo za granicą nie jest trudne, do tego nie trzeba przepłacać za usługi biura turystycznego. Na stronie Busfor.pl można kupić niedrogie bilety autobusowe w Polsce, Bułgarii, Litwie, Łotwie, a nawet do Włoch, Francji i Hiszpanii!

Krok 1 - Sami wybierzcie trasę - jest interesująco!

krok 1

Minus: Jeżeli zwrócicie się do biura turystycznego, bez wątpienia zaoszczędzicie czas, powierzając planowanie podróży innym ludziom. Ale wówczas nie sposób zmienić trasy przejazdu i możecie zobaczyć tylko to, co Wam pokażą.

Plus: Planując samodzielnie podróż, możecie wyliczyć trasę “od” i “do” uwzględniając wyłącznie Wasze zainteresowania - jakim środkiem transportu chcecie się poruszać, gdzie zrobić przesiadkę i ile czasu chcecie spędzić w danym mieście. Macie swobodny grafik!

Krok 2 - Samodzielnie wybierzcie bilety - jest taniej!

krok 2

Minus: Jeśli zwrócicie się do biura podróży, poniesiecie dodatkowe koszty za zakupione bilety. Zgodnie z warunkami wycieczki, przypuszczalnie nie będziecie mieli możliwości samodzielnego wyboru środka transportu. Do tego możecie rozczarować się swoimi towarzyszami podróży, z którymi przyjdzie Wam spędzać czas do końca wyjazdu.

Plus: Zanim zaczniecie planować wyjazd, możecie wybrać dowolny środek transportu i datę wycieczki. Na stronie internetowej Busfor.pl możecie zakupić bilet, niezależnie od tego gdzie się znajdujecie. Bilet elektroniczny można opłacić kartą lub gotówką, jak Wam wygodniej. Po prostu go wydrukujcie i w drogę! Możecie także zamówić dostawę biletu kurierem.

Krok 3 - Sami wybierzcie hotel - jest wiarygodniej!

krok 3

Minus: Często w wypadku wycieczek zorganizowanych możecie przepłacić za zakwaterowanie i za relatywnie większe pieniądze dostać gorszy pokój. Nie mówiąc o tym, że mogą Was umieścić w niewygodnym miejscu w ogólnym rozmieszczeniu hotelu.

Plus: W internecie istnieje wiele serwisów online oferujących wynajem pokoi w hotelach. Samodzielne wyjazdy są o tyle wygodne, że można wybrać dokładnie ten apartament, który Was satysfakcjonuje z wielu powodów. Do tego nie trzeba być przywiązanym do czasu przyjazdu i można zarezerwować hotel już na miejscu, gdy przybyliśmy do miasta przeznaczenia.

Swoboda! Podróżowanie bez biura turystycznego to możliwość obejrzenia kraju od wewnątrz, poczucia jego rzeczywistego kolorytu, doświadczenia niepowtarzalnej samodzielności, poznania miejscowej ludności i spróbowania prawdziwej, lokalnej kuchni.

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów