Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
18.05.171227

Nie zapomnij złożyć Mamie życzeń w piątek!

Dzień-mamusi

Śpiewała Ci kołysanki, kiedy sama ze zmęczenia padała z nóg, po raz setny czytała ulubioną książkę, znając ją już na pamięć. Najbardziej przeżywała rozbite kolana i pierwszego siniaka pod okiem, a później z uśmiechem słuchała opowieści o pierwszej miłości.

Zawsze miło zobaczyć mamę, zwłaszcza gdy jest ku temu szczególny powód, taki jak Dzień Matki. Najpierw w Polsce zaczęto obchodzić to święto w Krakowie w 1914 roku i od tego czasu data tego wzruszającego dnia nie zmieniła się - i jest to 26. maja.

Spędź 26. maja z mamą! Jeśli mieszka niedaleko - podaruj jej małą podróż do dowolnego miasta z którym wiążą się ciepłe wspomnienia lub przejazd do nowego miejsca w poszukiwaniu świeżych wrażeń. Jeśli mama mieszka daleko, zamów bilet na Busfor.pl i przyjedź bez uprzedzenia, żeby podarować jej jeszcze jeden szczęśliwy dzień.

Popieramy rodzinne wartości i oferujemy Ci zniżkę w wysokości 10 zł na WSZYSTKIE przejazdy z okazji Dnia Matki. Kod promocyjny:

dzień-mamusi

Zniżka jest ważna do 23. czerwca na przejazdy o wartości od 100 zł. Pamiętaj, szczęście tkwi w szczegółach i wsparciu bliskich.

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów