Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
11.07.17654

Lipiec w Polsce: przewodnik po Łodzi i Katowicach

Przewodnik po Łodzi i Katowicach

W pierwszej części lipcowych podróży po Polsce pisaliśmy kiedy pójść i co zobaczyć w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Proponujemy przedłużenie podróży wyjazdem do Łodzi albo Katowic. Tym bardziej, że z naszym kodem promocyjnym będzie taniej o 5%.

Żeby Twoje lato było jeszcze przyjemniejsze, podróżuj taniej do końca sierpnia! Złap kod promocyjny, przeczytaj instrukcję i otrzymaj zniżkę 5% na dowolny przejazd:

summer-travels


Zniżka działa na dowolny bilet po Polsce i za granicą do 31 sierpnia.

Łódź jazzowo i kinowo

Lodz

Lipiec w tym mieście to przede wszystkim koncerty jazzowe. 18 lipca będzie można wysłuchać koncertu Trio Możdżer oraz Kamil Piotrowski Sekstet, będący koncertem otwarcia Letniej Akademii Jazzu. Dwa dni później, 20 lipca, w ramach tego samego festiwalu w klubie Wytwórnia wystąpi Cracow Jazz Collective, inspirujący się jazzowymi gigantami lat sześćdziesiątych. 27 lipca wystąpi także amerykańska wokalistka China Moses

22 lipca w klubie New York zagości Hello Taylor, solowy projekt Taylora Wooda, utalentowanego multiinstrumentalisty, kompozytora i wokalisty. Oprócz posłuchania muzyki, każdy uczestnik koncertu otrzyma kilka drobnych upominków: t-shirt, plakat, laminat i kostkę do gry. Istnieje także możliwość wygrania gitary podpisanej przez Taylora.

Nie może także zabraknąć kina pod otwartym niebem. Letnie Kino Perła oferuje bardzo szeroki repertuar, zawierający cykle pod różnymi intrygującymi tytułami, takimi jak “Świat się śmieje”, “To skomplikowane” czy “Zbrodnia to niesłychana”. Pokazy odbywają się do 30 lipca, zawsze po zachodzie słońca. Wstęp na seanse jest bezpłatny.


Katowice - muzyka po męsku

Katowice

Fani muzyki metalowej będą zachwyceni - w ramach reaktywacji festiwalu Metal Hammer 21 lipca w Spodku zagra kontrowersyjny showman i legenda muzyki metalowej, Marylin Manson, promując tym samym swoja najnowszą płytę, która ukaże się w przyszłym roku.

Miłośnicy nieco spokojniejszej muzyki mogą udać się do Strefy Kultury na koncert Męskiego Grania 22 lipca, jednej z najbardziej rozpoznawalnych imprez muzycznych w Polsce. Gwiazdami imprezy będzie Brodka, Organek i Rogucki.

Wyjątkowych wrażeń!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów