Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
10.04.171976

Kac-bus, party-bus i inne interesujące autobusy świata

Czego to ludzie nie wymyślą? Nawet tak zwyczajny środek transportu jak autobus można wykorzystywać w nieoczywistych celach.

Załoga Busfor zdecydowała się polepszyć Wam humor prezentując najzabawniejsze i może trochę dziwaczne autobusy z całego świata.

Kac-bus - autobus leczący kaca

Kac-bus

Autobus Hangover Heaven to zbawienie dla tych, którzy zbyt wesoło spędzili noc, ale nie mają czasu na konsekwencje. Lekarz z Las Vegas uruchomił ten środek transportu żeby imprezujący nieszczęśnicy mogli dotrzeć do pracy lub innych obowiązków bez bólu głowy.

W autobusie dyżuruje grupa pielęgniarek, które nie mogą zachowywać się głośno oraz oferują kroplówkę z płynami fizjologicznymi i witaminami. W ten sposób brakujące mikroelementy szybciej docierają do organizmu.

Party-bus - niezwykły autobus gwarantujący rozrywkę

Party-bus

Zdarza Wam się widzieć na ulicach miasta autobus, w którym właśnie odbywa się dyskoteka? Świecąca kula, muzyka, tańczący ludzie - to wszystko można znaleźć nie tylko w nocnych klubach. Party-busy zdobywają ogromną popularność na całym świecie. Często są rezerwowane żeby w nietypowy sposób celebrować wieczór panieński, kawalerski, urodziny, wyjście czy nawet wesele. Tego typu autobus może służyć opcjonalnie jako środek transportu na wydarzenie, rozpalając wszystkie zmysły jeszcze przed przyjazdem w miejsce przeznaczenia.

Oczywiście, po nocnej przejażdżce w party-busie przyda się przesiadka do kac-busa.

Rowerobus - autobus do szkoły

Rowerobus

Jeśli kiedykolwiek narzekałeś, że musisz jechać do szkoły PKS-em, właśnie możesz się poczuć zawstydzony. Małym Hindusom jest o wiele trudniej zdobywać wiedzę. Z pewnością kierowca takiego pojazdu ma doskonale wyrobione nogi.

Long-bus - najdłuższy autobus na świecie

Long-bus

Long-bus to środek transportu z Chin i mógł się pojawić wyłącznie w tym państwie. Może pomieścić 380 pasażerów a jego długość jest równa długości pięciu standardowych autobusów. W końcu wszyscy wiedzą, że w Chinach problem depopulacji nie istnieje :)

Kotobus - najbardziej miękki autobus świata

Kotobus

Wielbiciele twórczości japońskiego animatora Hayao Miyazaki od razu rozpoznają w autobusie bohatera anime “Mój sąsiad Totoro”. Pozostali zwyczajnie będą zaskoczeni fantazją twórcy. Jednocześnie, taki autobus nie bez powodu pojawił się na środku pustyni. To twórczość uczestników corocznego amerykańskiego festiwalu The Burning Man.

Love Guru - najbardziej swawolny autobus

Love Guru

Autobus jeździ po tajskim mieście Hua Hin. Nie sprawdzaliśmy co wchodzi w katalog usług oferowanych na pokładzie Love Guru, ale nazwa intryguje turystów.

“Kurort na kółkach” - najlepsze autobusy dowożące do Disneylandu

Kurort na kółkach

Autobus wygląda trochę jak zamaskowany czołg, który wiezie korpus dyplomatyczny na spotkanie konspiracyjne. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, można rozpoznać logo Myszki Mickey. Ten “kurort na kółkach” wiezie japońskie dzieci do Disneylandu.

Piesobus - najbardziej kolorowy autobus

Piesobus

Japończycy zazwyczaj wyróżniają się nieograniczoną fantazją i lekkim dziwactwem. Ta reguła dotyczy także środków transportu. Zgodzicie się chyba z tym, że na drodze autobus-dalmatyńczyk wygląda trochę strasznie. Wydaje się być pewną regułą, że najdziwniejsze autobusy świata najczęściej wymyślają właśnie Japończycy.

“Na opak” - najbardziej pretensjonalny autobus

Na opak

Autobus został wymyślony przez Amerykanina Bena Cohena. Okazuje się, że jego twórca umieścił w swoim wynalazku mocny przekaz społeczny. Niezwykły projekt ma ilustrować odnoszenie się władz do gospodarowania federalnym budżetem przeznaczonym na system edukacji.

Busfor - super-autobus dla taniego podróżowania

Busfor

W naszych autobusach dwie rzeczy są niezwykłe - dostępność biletów i duża ilość tras w Polsce i za granicą. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą opcję przejazdu!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów