Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
31.01.19882

Zaplanuj swój urlop – Poradnik urlopowy 2019

Poradnik urlopowy – Busfor.pl

Każdego roku mamy do dyspozycji kilka opcji przedłużenia sobie dni wolnych. Oczywiście sytuacja się zmienia i nie każdego roku mamy duże możliwości przedłużenia upragnionego urlopu. Na szczęście w 2019 roku będziemy mieć kilka okazji, dzięki którym będziecie mogli znacznie wydłużyć swój odpoczynek!

Majówkowy wypad

Majówkowy wypad – Busfor.pl

Relaks na początku maja od wielu lat stanowi niepisane święto dla wielu polaków. Każdy korzysta z weekendu majowego na swój sposób – jedni przy grillu, inni nad jeziorem, w górach, a nawet za granicą! Bez względu na to, jak chcesz spędzić ten czas, mamy dla Ciebie doskonałe wieści – 1 maja wypada w środę! To oznacza, że biorąc wolne w czwartek 2 maja, skorzystasz aż z 5 wolnych dni. A jeśli do tego dołożysz wolne w dniach 29 i 30 kwietnia, czeka Cię aż 9 dni wolnego, z czego poświęcisz tylko 3 dni urlopu :).


A gdyby tak zahaczyć Wielkanoc…?

Wielkanoc – Busfor.pl

To też jest możliwe! Jeśli masz ochotę skorzystać z dni wolnych podczas Wielkanocy, to będzie Cię to kosztowało dodatkowe 4 dni wolnego, za to otrzymasz aż… 16 dni wolnego! Twoje mini–wakacje zaczną się już 20 kwietnia i potrwają aż do 5 maja. W sumie poświęcisz 7 dni urlopu, zyskując nieprzerwany, ponad dwutygodniowy urlop!


Krótsze urlopy

Krótsze urlopy – Busfor.pl

Rzecz jasna nikt nie każe Ci teraz organizować sobie aż dwóch tygodni całkowitego nicnierobienia. Może po prostu chcesz złapać 1 lub 2 dodatkowe dni i sprytnie wpleść je pomiędzy dni, które i tak są wolne? Nie ma sprawy! Wystarczy, że wykorzystasz wolne 21 czerwca w piątek, co idealnie połączy się z Bożym Ciałem 20 czerwca, dając Ci 4 wolne dni z weekendem. Podobnie w sierpniu, wykorzystując wolne z okazji Święta Wojska Polskiego – 15 sierpnia, który wypada akurat w czwartek. Ponownie możesz zrobić sobie wolny piątek. Ponadto 1 listopada przypada w piątek, a 11 listopada w poniedziałek, dzięki czemu te dni automatycznie wchodzą w skład weekendu!

Śnieg na ulicach, a w kolejne święta…

Poradnik urlopowy – Busfor.pl

… możesz mieć tydzień wolnego ;)! Jak? W bardzo prosty sposób – Wigilia wypada we wtorek, Boże Narodzenie w środę, drugi dzień świąt w czwartek. Pozostaje tylko wziąć wolne w poniedziałek i piątek, żeby cieszyć się 9–dniową przerwą. Ewentualnie możesz wykorzystać kolejne 2 dni i oderwać się od pracy również 30 i 31 grudnia. Wówczas Twoja przerwa świąteczna będzie mieć aż 12 dni.


A przede wszystkim pamiętaj!

Poradnik urlopowy – Busfor.pl

To, kiedy wykorzystasz urlop i wyrwiesz się z domu nie jest tak ważne, jak to CO konkretnie będziesz robić. Może warto już dziś zaplanować jakiś dłuższy wyjazd, wypad ze znajomymi, z rodziną, ukochaną. Być może będziesz zwiedzać, uprawiać sport lub leżeć w promieniach słońca – rób to, co Ci się podoba ale zaplanuj to czym prędzej ;)!

Szerokiej drogi!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów