Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
03.04.171192

7 sprawdzonych sposobów zarabiania na podróżach od Busfor.pl

main

Czy rzeczywiście możemy wierzyć ludziom, którzy wciąż chwalą się swoimi zdjęciami z różnych miejsc na świecie, twierdząc jednocześnie, że nie mają bogatych rodziców?

Załoga Busfor.pl sceptycznie podchodzi do “motywujących” rad dotyczących sprzedaży ostatniej pary butów żeby wyjechać na Tybet dla odnalezienia oświecenia lub wyjazdu do Zimbabwe w celu ocalenia ostatnich białych nosorożców.

Jednocześnie współcześnie stopniowo zanikają prace wymagające noszenia przysłowiowej garsonki. Dzięki internetowi wiele zawodów można wykonywać zdalnie. Nie chodzi wcale o giełdę, loterię, zakłady bukmacherskie czy inne losowe i pasywne źródła zarobku. Wszystko, czego trzeba, to życzenie by nauczyć się nowych rzeczy i umiejętność obsługi komputera.

Chcecie spełnić dawne marzenia i dowiedzieć się w jaki sposób zarabiać na podróżach?

Copywriting

copywriting

Początkowo możecie pisać teksty na zamówienie za grosze by wyrobić sobie reputację. Aby znaleźć zamówienia, możecie skorzystać z którejś z internetowych giełd copywritingu. Najlepiej dobrać sobie od razu kilku klientów, potrzebujących tekstów regularnie, aby nauczyć się określonej specjalizacji. Najlepiej byłoby założyć bloga-portfolio ze swoimi tekstami, które później możecie pokazać zleceniodawcom. Pisanie artykułów może dać Wam zarobki rzędu 300-400 dolarów miesięcznie jeśli pracujecie od 4 do 6 godzin dziennie.

I co najprzyjemniejsze - artykuły możecie pisać dosłownie wszędzie, nawet popijając kawę w przytulnej knajpce w Rydze!

Fotografia i ich obróbka

foto

Fotografowie mogą sprzedawać swoje prace do specjalnych banków. Istnieją pewne określone wytyczne, ale zdjęcia podróżnicze potrzebne są zawsze. Bardzo ważne jest nie odkładanie tego rodzaju pracy na jedną chwilę, a systematyczne dodawanie zdjęć. Z czasem pojawią się stali klienci, którym będzie potrzebna tematyka Waszych zdjęć i sprzedaż będzie rosnąć. Wynagrodzenie za ten rodzaj pracy może wahać się od 100 do 300 dolarów miesięcznie, za pośrednictwem jednej strony, do końca pierwszego roku od rozpoczęcia pracy. Wygodne jest to, że jedno i to samo zdjęcie może przynosić stały dochód za wielokrotną sprzedaż.

Ostatecznie Wasze zdjęcia zaczną zdobywać nie tylko polubienia w sieciach społecznościowych, ale też zarabiać realne pieniądze. Fotografować można wszystko, nawet rzekę Piritę w Tallinie.

Content management

content manager

Content management to prowadzenie blogów, grup w sieciach społecznościowych, tworzenie fotografii i wideo, a także redagowanie treści strony. Niektórzy content managerowie zajmują się tylko umieszczaniem artykułów na stronie i pisaniem komentarzy, a niektórzy łączą copywriting z content managementem. Prowadzenie grupy w sieci społecznościowej to praca początkowo na 3-4 godziny dziennie, później około dwóch. Można zarobić około 300 - 500 dolarów miesięcznie, pracując od 3 do 5 godzin każdego dnia.

Świetna wiadomość jest taka, że można wypełniać artykułami strony klientów pijąc odświeżającą Kofolę w Pradze!

Prowadzenie własnego bloga lub strony internetowej

blog

Pisać o tym, co dobrze znamy, przynosząc tym samym pożytek innym i pieniądze sobie - czy to nie marzenie? Komuś na tym świecie mogą przydać się Wasze profesjonalne doświadczenia. Można założyć bezpłatny blog lub powierzyć to zadanie specjaliście. Drugi przypadek jest wygodniejszy i ułatwia umieszczenie płatnych reklam. Oczywiście, na początku trzeba będzie poświęcić trochę czasu i zebrać bazę stałych czytelników, ale rezultaty są tego warte. Zgodnie z danymi zebranymi w internecie, na blogu można zarobić od 400 do 1000 dolarów miesięcznie, pracując od 3 do 5 godzin każdego dnia.

Mając własny blog, można uczestniczyć w wielu programach partnerskich. Na przykład Busfor.pl jest zawsze chętny do współpracy.

I jako bonus można dodać, że bloga można pisać rozkoszując się pięknem współczesnej architektury, na przykład w Berlinie.

Programowanie

coding

Jeśli tylko jest chęć, tego także można się nauczyć. To prawda! Istnieją kursy, na których uczą i przygotowują do pracy, a dopiero później biorą pieniądze za naukę. Niektóre szkoły komputerowe uczą programowania bezpłatnie. Godzina pracy “młodego” programisty kosztuje zwykle około 20 dolarów. Oczywiście, nauka programowania jest trudniejsza niż pisanie tekstów o tematyce rozrywkowej albo zapełnianie treścią stron internetowych, ale gra jest warta świeczki. Zarobek może sięgać nawet kilku tysięcy dolarów przy ciągłości zleceń. Standardowy programista może zarobić 800-1300 dolarów pracując każdego dnia od 4 do 8 godzin.

Jakie są jeszcze plusy? Chociażby to, że programować dla klienta można chociażby siedząc na plaży w słonecznej Warnie.

Tłumacz

translater

Interesująca praca zdalna. Warto wyrobić sobie dobre imię, wyśmienicie wykonując kilka zleceń, aby klienci ponownie chcieli z Tobą pracować. Dogłębnie przestudiuj leksykon dotyczący określonego tematu, a każde kolejne tłumaczenie będzie zajmować mniej czasu. To bardzo perspektywiczna praca, która jest warta poświęconego czasu i sił. Można zarobić od 600 do 1000 dolarów miesięcznie, pracując od 4 do 10 godzin każdego dnia. Pomyśl tylko ilu osobom za granicą mogą przydać się teksty w Twoim języku ojczystym?

A kto odmówiłby tłumaczenia tekstów dla klientów, będąc ulokowanym w jednej z kafejek malowniczego Wilna?

Robótki ręczne i sprzedaż przez internet

handmade

W tym wypadku bardzo pomocne są sieci społecznościowe, gdzie można umieścić zdjęcia, opis i ceny ręcznie wykonanych prac. Zaproponuj swoje wyroby znajomym, a poprzez znajomych - całemu światu.

Ostatnimi czasy popularne zrobiło się wytwarzanie toreb i futerałów z banerów reklamowych. Możesz także wyczarować pamiątki oraz przedmioty niewielkich rozmiarów i wagi, by sprzedawać je w dowolnym miejscu Twojego pobytu. Nawet w Europie, gdzie handel ma swoje ścisłe regulacje prawne, istnieją rynki i jarmarki, na których istnieje mozliwość wystawienia swojego rękodzieła.

Najważniejsza jest fantazja i potrzeba tworzenia. Umieszczać wyroby w internecie można nawet siedząc na rynku we Lwowie.

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów