Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
17.05.171966

Czy w Odessie jest tanio? Nie - Odessa jest bezpłatna!

Odesa

Piesza wycieczka

Gdy zabłądzisz w Odessie, bezpłatnie zobaczysz całe piękno tego miasta. Nowicjusze powinni zacząć włóczęgę od centrum, kierując się w stronę Deribasowskiej, a później przejść do Bulwaru Nadmorskiego, iść w górę i dół do Schodów Potiomkinowskich i przedłużyć spacer do portu. Mapa w telefonie i turystyczny nastrój wskażą dalszą drogę, a nowe znajomości staną się świetną okazją do dalszego spaceru.


Kawiarnia artystyczna

Plusem współczesnych artystycznych miejsc jest możliwość przebywania w towarzystwie życzliwych ludzi i uczestnictwo w spotkaniach tematycznych, bez konieczności zamawiania czegokolwiek. Zerknij na afisze, możesz dołączyć się do stałych bywalców i zagrać w ‘Mafię’ albo ‘Kalambury’. Czasem nawet jeśli trzeba będzie zapłacić, będzie to opłata za czas spędzony w kawiarni, a kawa i ciastka wówczas wejdą w cenę.


Warsztaty i muzea

Wiedza przydaje się zawsze, bezpłatna wiedza tym bardziej. Podczas ekonomicznej wycieczki po Odessie radzimy zwrócić uwagę na warsztaty, informacja o nich wciąż pojawia się w sieciach społecznościowych i na stronie miasta.

Przedłużyć wycieczkę edukacyjną można w domu-muzeum artysty Mikołaja Rericha, gdzie w pięciu salach została przedstawiona kolekcja literackiego i artystycznego dziedzictwa rodziny Rerichów. Wejście do Muzeum Historii Spraw Wewnętrznych jest także bezpłatne, można tam obejrzeć broń palną, strój policyjny, a także rekwizyty ze słynnego sowieckiego filmu ‘Hełm Aleksandra Macedońskiego’.

Niezależnie od tego ile masz pieniędzy w portfelu, potrzeba poznawania nowych rzeczy wygrywa zawsze. Busfor.pl daje Ci spacerową sugestięi oferuje bilety na autobus, a Ty sam możesz nadać swojej podróży specjalny charakter.


Podziel się z nami sekretami bezpłatnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów