Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
24.05.171207

8 powodów dla których warto podróżować autobusem

Autobus to Twój wybór jeśli chcesz:

Zaoszczędzić na przejeździe

1

Podróżowanie autobusem jest tanie - to niepodważalna prawda. Samolotem oczywiście jest szybciej, ale cena za każdą zaoszczędzoną godzinie rośnie w postępie geometrycznym. Pociąg także ma swoje zalety, ale bilety z zasady są droższe niż na autobus.

A skoro o oszczędzaniu - na Busfor cały czas działają zniżki na bilety autobusowe.

Improwizacja!

2

Bilet można kupić w ostatnim momencie, zerwać się i jechać kiedy wygodnie. Z pociągami i samolotami ten sam manewr po prostu nie przejdzie :)

Rozkoszowanie się widokiem z okna

3

Przyjemnym bonusem do niedrogich biletów autobusowych jest widok z okna i możliwość zobaczenia miast, przez które autobus przejeżdża. Zgodzisz się, że przejazdy po Europie stają się przyjemniejsze, jeśli jednocześnie można bezpłatnie zobaczyć jeszcze dwa-trzy miasta z okna.

Myślenie o swoich sprawach

4

Kto jeździ autobusem, ten wie, jak dobrze nieraz rozkoszować się widokiem za oknem autobusu przy ulubionej muzyce w słuchawkach. W tym czasie można zdążyć wymarzyć sobie pół świata, zaplanować jego podbój i nawet częściowo przystąpić do realizacji zamierzenia. Nikt nie przeszkadza gadaniem od rzeczy - jesteś tylko Ty, sąsiad i romantyzm drogi.

Szybko dostać się tam, gdzie potrzeba

5

Często przejazdy autobusowe są szybsze od tych pociągiem. Autobus nie zatrzymuje się na każdej stacji, nie czeka żeby przepuścić inne pociągi. Jedzie prosto i z każdą sekundą przybliża Cię do miejsca przeznaczenia.

Nie czujesz się brudny i zmęczony

6

Jeśli zaraz po przyjeździe masz pilne sprawy do załatwienia, to pociąg okaże się nienajlepszym wariantem. Po podróży trudno pozbyć się potrzeby natychmiastowego pójścia pod prysznic. Jeśli nie masz w planach wzięcia prysznica i nie chcesz cały dzień “pachnieć” pociągiem, a przyjdzie Ci spotkać się z ludźmi - jedź autobusem! Wiara w siebie i poczucie świeżości Cię nie opuści :)

Wybór najlepszej godziny

7

Jeśli chcesz jechać pociągiem, przyjdzie Ci dostosować cały plan do jego rozkładu. Zapewne jeździ wyłącznie wieczorem albo tylko rano i tylko w miejsca, gdzie istnieje infrastruktura kolejowa. A jeśli zdecydujesz się na autobus, w rozkładzie zawsze znajdziesz dużo wariantów przejazdów. Zazwyczaj przejazdy odbywają się kilka razy dziennie, nawet co godzinę. Autobusem masz większą szansę od razu dojechać tam, gdzie potrzeba, bez konieczności dojeżdżania z dworca.

Zabrać ze sobą domowego ulubieńca

8

Jeśli podróżujesz ze zwierzęciem, to wiesz, że dla jego przewozu nieraz należy wykupić dodatkowe miejsce. To swobodna reguła, jeśli na przykład jedziecie we dwoje. U przewoźników autobusowych nie ma takich ostrych przepisów. Zasady przewozu zwierząt różnią się, dlatego należy zawczasu uzgodnić wszystkie niuanse w Biurze Obsługi.

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów