Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
29.09.171662

Październik w Czechach - Manolo Blahnik w Pradze i tydzień kawy w Brnie

o

Zbliża się połowa jesieni, a Busfor.pl proponuje rozrywkę w postaci interesujących podróży. Na przykład wyjazd do Czech w październiku będzie obfitować w rozrywki jeśli wybierzesz się do Pragi albo do Brna.

Praga - bezpłatne wycieczki i legendarne obuwie Manolo Blahnika

1

W ramach festiwalu “Dzień architektury 2017”, który ma miejsce w Czechach od 28. września do 5. października, wydarzenia będą miały miejsce w ponad 60 miastach. Przykładowe wycieczki to przepłynięcie statkiem i widok brzegu Wełtawy połączony z opowiastkami o sieci wodociągowej, odwiedzenie Pałacu Veletržní oraz kompleksu Jatka 78 albo spacer po willach w stylu kubizmu.

Większość wycieczek jest bezpłatna, szczegółowy program można przejrzeć na stronie.

2

Ulubiony projektant Carrie Bradshaw z serialu “Seks w wielkim mieście”, Manolo Blahnik, prezentuje swoją kolekcję w Muzeum Kampa. Wystawa została otwarta 11 sierpnia i potrwa do 12 listopada, na ekspozycji znajduje się 212 par butów i 80 oryginalnych szkiców. Śmiało kupuj bilet do Pragi, w końcu buty od Manolo Blahnika to nie moda, a sztuka.Brno - tydzień kawy i kilka tygodni jazzu

3

Od 1. do 8. października w Brnie odbędzie się tradycyjny “Tydzień kawy”. Organizatorzy zmieścili 100 wydarzeń w 8 dniach festiwalu i zaprosili do wzięcia udziału 68 kawiarni. W ciągu tygodnia masz szansę obejść je wszystkie i spróbować najróżniejsze rodzaje i warianty przygotowania pobudzającego napoju. Nie martw się jeśli będziesz w Brnie tylko jeden albo dwa dni - w przesyconym programie na pewno znajdziesz coś interesującego.

Szczegółowe informacje na stronie.

4

Od 10. października do 28. listopada ulica Brna będą wypełnione jazzowymi melodiami ulubionego przez wielu festiwalu “Moravia music fest”. Międzynarodowy festiwal odbywa się od 2008 roku, za każdym razem zbierając coraz więcej uczestników i gości. W programie festiwalu przewidziane są nie tylko koncerty uznanych muzyków, ale także młodych wykonawców. Wśród uczestników z lat poprzednich jest Kurt Elling, Fred Wesley, Anna Maria Jopek, Maceo Parker, Electro Deluxe i inni.

Szczegółowe informacje tutaj.

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów