Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
15.09.171600

Wrzesień na Ukrainie: bar show w Kijowie albo festiwal tatuaży we Lwowie

o

Wrażenia nie zależą od pory roku, dlatego nie będziemy psuć sobie nastroju tym, że lato już się zakończyło, przygotujemy się za to do nowych podróży. Busfor.pl proponuje kilka interesujących wydarzeń w Kijowie i Lwowie we wrześniu - chociaż te miasta kochamy nawet bez dodatkowych wydarzeń.

Kultura barowa i rodzinny odpoczynek w Kijowie

1

Profesjonalni barmani, dobry alkohol i trzy festiwalowe dni. Drugi Barometer International Bar Show 2017 odbędzie się w Kijowie od 29. września do 1. października w CEC Parkovy.

Dzięki karcie barowej możesz odwiedzić 26 miejsc z płynącymi rzekami alkoholu. W ramach festiwalu organizowane będą pokazy dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać kulturę barową albo rozwinąć własny biznes.

Cena biletów: 150 - 800 hrywien
Miejsce imprezy: ul. Parkowaja droga 16 A, koncertowo - wystawowy kompleks “Parkowy”

2

Przyjemnie można spędzić wrzesień podczas Fun Family Fest - rodzinnego festiwalu open air, który także został zaplanowany na weekend przypadający na 30 września do 1 października w Sky Family Park. W programie przewidziany jest jarmark i ogródek restauracyjny, animatorzy dziecięcy, warsztaty, show robotów - transformersów, park linowy, miasteczko, trampoliny, dyskoteka w pianie i inne atrakcje.

Odbędzie się także zachwycające MamaDrive Show, gdzie mamy-kierowcy pokażą lekkość i obrotność swoich samochodów. Dopóki mamy będą na wyścigach, dzieci z ojcami moga zrobić figurki z kulek albo malowanie twarzy i kupić niespodziankę dla mamy na jarmarku.

Szczegóły tutaj
Miejsce imprezy: prospekt Generała Batutina 2


Artystyczne tatuaże albo kawa we Lwowie

3

Od 21. do 24. września na prospekcie Swobody we Lwowie odbędzie się tradycyjny festiwal “Na kawę do Lwowa” (Lviv Coffee Festival 2017). Po wyborze kawowego Króla i Królowej, odbędzie się wycieczka po miejskich kafejkach, pośród których “koronowane głowy” i goście imprezy wybiorą tę najlepszą.

Również w ramach festiwalu odbędzie się turnus rowerowy “Kawowa mila rowerowa”. Rowero- i kawomaniacy rozpoczną swoją trasę na Placu Muzealnym i przejadą się po ulicach miasta. Na jarmarku kawowym będzie można kupić różne rodzaje kawy i pyszności, a także uczestniczyć w warsztatach palenia i przygotowywania kawowych ziaren.

Cena: wejście bezpłatne
Miejsce wydarzenia: Prospekt Swobody

4

WEST TATTOO FEST - 8. Międzynarodowy Festiwal Tatuażu Artystycznego odbędzie się we Lwowie od 29. września do 1. października. To wydarzenie o wielkim zasięgu i ciekawe wydarzenie dla tych, którzy lubią spędzać czas w niestandardowy sposób.

Mistrzowie tatuażu będą nominowani w konkursach na najlepszą pracę, a goście będą mieli rozrywkę słuchając wystąpień progresywnych grup muzycznych i interaktywnego show motocyklistów.

Cena: w zależności od abonamentu, 150 hrywien za 1 dzień, 250 hrywien za dwa dni i 350 hrywien za trzy dni
Miejsce wydarzenia: ul. Lubinskaja 168
Kurs hrywny: 10 hrywien = 1,38 złotych

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów