Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
12.10.17490

Jak przez dwa lata staliśmy się puszyści :)

o

Jak pośród 25 000 przejazdów autobusowych i ponad 5000 przewoźników wybrać najbardziej odpowiedni rejs i zrobić to szybko i łatwo? Busfor.pl do usług!

Już dwa lata pracujemy nad tym, żeby ułatwić Ci wyszukiwanie i zakup biletów autobusowych i nie jesteśmy w stanie dłużej milczeć o tym, co zrobiliśmy przez ten czas :)


1

Oszczędzamy Twój czas - łatwe wyszukiwanie, minimum danych do zamówienia, bezpieczna opłata kartą dowolnego banku online. Gadżety zawsze pod ręką, przez co na zakup biletu potrzebujesz nie więcej niż 5 minut.


2

Ile razy bywało tak, że po przyjeździe na dworzec autobusowy okazało się, że nie ma więcej biletów? Nigdy więcej niepotrzebnych ruchów! Dzięki Busfor.pl można przyjechać na dworzec bezpośrednio przed wejściem do autobusu.


3

Kasjer przed Twoim nosem wyszedł na obiad? Ktoś kichnął Ci na kark? Tłumy “tylkochcęzapytaćo”? Dla naszych klientów są to tematy żartów. Na Busfor.pl żadnych kolejek, możesz zamówić bilet z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.


4

Na dworze słota, mróz, grad wielkości kurzego jaja? Nie ma znaczenia, jesteś w domu :) Owiń się w ulubiony koc i sącząc kakao wybierz optymalny rejs kupując bilet online.


5

Lubisz podróżować przy oknie czy tylko na numerowanych siedzeniach? Voila, na Busfor.pl wybierz odpowiadające Ci miejsce w autobusie przy zakupie. Trzeba przyznać, że póki co nie wszyscy przewoźnicy oferują taką możliwość, ale zasadniczo na każdym kierunku można znaleźć przejazdy ze zorganizowanym rozkładem miejsc.


6

Samoloty są wygodne, ale drogie, a tanie linie nie latają wszędzie. Pociągiem jedzie się długo i nieraz trudno kupić bilet na popularne kierunki. Wygodny wariant to autobus. Ceny są znacznie niższe niż na samolot. Autobusy na niektórych przejazdach są szybsze niż pociąg, a wariantów czasowych jest znacznie więcej. Autobus to idealne rozwiązanie dla miłośników taniego podróżowania.


7

Żadnych obiadów, przerw, świąt i snu. Na Busfor.pl kupisz bilet w dowolnym momencie doby, kiedy Ci wygodnie.


9

Nasi klienci to ponad 500 tysięcy osób w ciągu 2 lat. Strona i aplikacja Busfor funkcjonują na bazie specjalnego oprogramowania, technologii GDS. Bezpośrednio łączymy partnerów-przewoźników, którzy obsługują nasze przejazdy.

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów