Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
17.03.17765

Krążymy po Europie z Busfor - z Polski do Włoch

Włochy

Kalejdoskop podróży sugeruje obrócić się i napełnić życie wrażeniami, a Busfor.pl oferuje nowe przejazdy i wygodne trasy.

Trzeci kierunek wiosennych przejażdżek to Włochy. To kraj malowniczej przyrody, pięknych ubrań, pysznego jedzenia i wyczynów sportowych. To jak, jedziecie?

Niejadalne pomarańcze i setki kotów w Rzymie

Rzym

Osobliwości stolicy Włoch znane są na całym świecie, ale my chcielibyśmy odejść od standardów i proponujemy obejrzeć Rzym z perspektywy Awentynu i spacer w ogrodzie drzew pomarańczowych. Tylko nie zapomnijcie, że pomarańcze w tym ogrodzie nie są jadalne :)

Później - możecie złapać coś pysznego i przejść się do sanktuarium kotów żeby nakarmić kilkoro z 500 osobowej grupy mieszkańców, a następnie posilić się w pizzerii Baffetto i zjeść deser w lodziarni Blue Ice.


Pionowy las i restauracyjna alternatywa Mediolanu

Mediolan

Jeśli zakupy w Mediolanie nie mieszczą się w Waszych planach, wiemy jak odpocząć inaczej - odwiedźcie “Pionowy Las”, inaczej Bosco Verticale, spędźcie czas w najbardziej przerażającym kościele św. Bernardyna, spróbujcie lokalnych delikatesów na rynku Piazza Wagner, a na końcu odpocznijcie w saunie - tramwaju Tram del Benessere.


Romantyzm nieturystycznej Wenecji

Wenecja

Najlepsza wycieczka po mieście dzieje się wtedy, gdy zabłądzimy. Pozwólcie sobie na taką nieostrożność w Wenecji. Tam zadziwiają wymyślne klamki od drzwi, ulice szerokości 53 cm i śpiewające w cały głos ptaki.

Odwiedźcie pozbawioną samochodów wyspę Burano i najpiękniejszą księgarnię świata - Libreria Acqua Alta oraz spróbujcie prostego, lecz typowo weneckiego jedzenia Baccala montecato.

Jeśli te trzy topowe miasta Włoch okażą się niewystarczające, możecie też pojechać do Neapolu, Bolonii, Florencji lub Rimini, a Busfor jak zawsze pomoże z biletami.

Szczęśliwych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów