Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
10.03.17923

Krążymy po Europie z Busfor: z Polski do Czech

Czechy

Dopóki jeszcze porządkujecie zdjęcia z podróży do Niemiec, my obracamy nasz podróżniczy kalejdoskop i zamieniamy obrazek w nowe pocztówki.

Czechy to nie lada gratka dla podróżnika. Najważniejsze to zorganizować odpowiedni przejazd i wybrać miasto na niedrogą podróż, w czym z radością pomoże Wam załoga Busfor.pl.

Na spotkanie Jana Nepomucena w Pradze

Praga

Spacerując po Zamku na Hradczanach poczujecie się jak królowie, a rozglądając się za domem Fausta i hotelem “Pod złotym aniołem”, odczujecie wpływ mistycznych sił. Jan Nepomucen na moście Karola spełni sekretne życzenia, a morze piwa i różnorodność lokalnych przekąsek staną się oddzielną gastronomiczną podróżą.


Przemysł, sztuka i duchowość Ostrawy

Ostrawa

Gdzie znaleźć Czechy bez średniowiecznych uliczek? Wpadnijcie do Ostrawy, stalowego serca kraju, miasta biznesmenów i rozwiniętego przemysłu. Spróbujcie piwa w lokalnym browarze, odwiedźcie Muzeum Górnictwa i wystawę miniatur, a po zachodzie słońca odpocznijcie w pełni - Ostrawa widzi sens w nocnych rozrywkach.


Brno - miasto kościołów i teatrów

Brno

Tysiącletnia historia miasta potwierdza symbolikę nazwy, która w tłumaczeniu oznacza “twierdzę”. Drugie co do wielkości miast Czech jest znane z wybitnego teatru Reduta, unikatu przyrodniczego - Krasu Morawskiego z 1000 jaskiń, a dzwon na wieży katedry Piotra i Pawła tradycyjnie rozbrzmiewa o 11.

Jeśli czas Wam pozwoli, zatrzymajcie się w Czechach dłużej i odwiedźcie więcej miast. Pośród innych popularnych kierunków w Czechach, Busfor oferuje przejazdy do Ołomuńca, Hradec Kralove i Liberca.

Przyjemnych podróży!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów