Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Zielona Góra - Dusseldorf

od 201 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Zielona Góra — Dusseldorf w 2018 rok roku

23:30
Przystanek; ul. Ułańska 5
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
11:30+1 dzień
przystanek autokarów dalekobieżnych przy HBF Worringerstr.; Dusseldorf
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
20:10
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:00+1 dzień
DUSSELDORF; Fernbusbahnhof/Hbf, Worringer Str. 140
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
pon, śro
23:30
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Zielona Góra

Przystanek; ul. Ułańska 5

11:30
+1 dzień

Dusseldorf

przystanek autokarów dalekobieżnych przy HBF Worringerstr.; Dusseldorf

219
23:30
Zielona Góra
Przystanek; ul. Ułańska 5
11:30
+1 dzień
Dusseldorf
przystanek autokarów dalekobieżnych przy HBF Worringerstr.; Dusseldorf
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
20:10
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

10:00
+1 dzień

Dusseldorf

DUSSELDORF; Fernbusbahnhof/Hbf, Worringer Str. 140

255
20:10
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
10:00
+1 dzień
Dusseldorf
DUSSELDORF; Fernbusbahnhof/Hbf, Worringer Str. 140
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Dusseldorf