Rozkład jazdy PKS Zamość – Dnipro

21:50
20:10
20 lis
, ul. Hrubieszowska, 1
PKS „Central”, Kurczatow Ulica; dom 10
174,44
21:50
19 lis
Zamość
, ul. Hrubieszowska, 1
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:10
Nowowołyńsk
04:35
Łuck
05:45
Równe
07:20
Nowogród Wołyński
08:30
Żytomierz
11:10
Kijów
12:05
Boryspol
14:10
Czerkasy
17:00
Krzemieńczuk
18:55
Kam'yans'ke
20:10
20 lis
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow Ulica; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:20
20:10
20 lis
, ul. Hrubieszowska, 1
PKS „Central”, Kurczatow Ulica; dom 10
174,44
22:20
19 lis
Zamość
, ul. Hrubieszowska, 1
23:15
Hrebenne GPK
14:10
Czerkasy
17:00
Krzemieńczuk
18:55
Kam'yans'ke
20:10
20 lis
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow Ulica; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Zamość
Do miasta Dnipro
Z miasta Dnipro

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.