Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zabrze — Horodyszcze w 2018 rok roku

10:50
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
Czas przejazdu 29 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
wto, czw, nie
10:50
Czas przejazdu 29 h. 40 min
+1 dzień

Zabrze

Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego

16:30
+1 dzień

Horodyszcze

Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122

218
10:50
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
16:05
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
16:30
+1 dzień
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Zabrze
Do miasta Zabrze