Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWrocław – Niecieszyn

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Niecieszyn

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

wto, pią
13:10
Czas przejazdu17 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:50
+1 dzień
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
100,00 
Przewoźnik: Melnik O.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Niecieszyn w 2020 roku

pon, pią
15:40
Czas przejazdu20 h. 05 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:45
+1 dzień
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
119,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
pon, pią
15:40
Czas przejazdu20 h. 05 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:45
+1 dzień
Niecieszyn
Przystanek, prospekt Nezalezhnosti 22
119,10 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 30 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:30
+1 dzień
Niecieszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
122,40 
Przewoźnik: KAS-TRANS
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu16 h. 25 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:25
+1 dzień
Niecieszyn
Dworzec autobusowy Netiszyn, ul. Rynkova 1
149,75 
Przewoźnik: Kas-Trans
Autobus: Setra
Ocena:
pon, wto
14:00
Czas przejazdu19 h. 45 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:45
+1 dzień
Niecieszyn
224,40 
Przewoźnik: PAS-TRANS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Informacje o trasie autobusu Wrocław — Niecieszyn
6
Liczba autobusów w kierunku
18 godz. 15 min.
Szacowany czas podróży
13:10 — 06:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15:40 — 11:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
122 — 224 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami