Bilety autobusowe

Wrocław - Dnipro

od 149 zł, 22 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Dnipro

11:55
23 wrz
w drodze 27 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:40
24 wrz

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

150
11:55
23 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
24 wrz
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
23 wrz
w drodze 31 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:30
24 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

184
11:00
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
15:55
Kraków
17:25
Tarnów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
Lwów
03:25
Równe
04:55
Nowogród Wołyński
06:25
Żytomierz
07:55
Kijów
09:00
Boryspol
10:40
Pyriatyn
12:55
Połtawa
15:55
Charków
19:30
24 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:50
23 wrz
w drodze 38 godz. 40 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:30
24 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

251
03:50
23 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
24 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
23 wrz
w drodze 36 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:00
24 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Cyrk, ul. Sicheslavska Naberezhna 29A

194
07:00
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
24 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Cyrk, ul. Sicheslavska Naberezhna 29A
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 wrz
w drodze 35 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:00
24 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Cyrk, ul. Sicheslavska Naberezhna 29A

209
08:00
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
24 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Cyrk, ul. Sicheslavska Naberezhna 29A
  • Autobus
  • Neoplan, King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
23 wrz
w drodze 32 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:00
24 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Cyrk, ul. Sicheslavska Naberezhna 29A

223
11:00
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
24 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Cyrk, ul. Sicheslavska Naberezhna 29A
  • Autobus
  • MAH A-32(free), King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
23 wrz
w drodze 34 godz. 05 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:05
24 wrz

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

190
09:00
23 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:05
24 wrz
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
23 wrz
w drodze 37 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:10
24 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

181
07:00
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
09:25
Strzelce Opolskie
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
Kijów
13:05
Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
14:50
Złotonosza
18:00
Krzemieńczuk
19:20
Werchniodniprowsk
19:55
Kam'yans'ke
21:10
24 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
23 wrz
w drodze 42 godz. 10 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:10
24 wrz

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

229
02:00
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
24 wrz
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • MAN(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:50
23 wrz
w drodze 40 godz. 20 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:10
24 wrz

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

282
03:50
23 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
24 wrz
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
23 wrz
w drodze 33 godz. 25 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:20
24 wrz

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

150
11:55
23 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:20
24 wrz
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
23 wrz
w drodze 33 godz. 05 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:00
25 wrz

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

184
17:55
23 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:00
25 wrz
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
23 wrz
w drodze 33 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
25 wrz

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

202
19:20
23 wrz
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:20
25 wrz
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Dnipro
Do miasta Wrocław
Z miasta Dnipro