Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Wrocław - Dnipro

od 183 zł, 18 lis

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Dnipro

11:55
23 gru
w drodze 27 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:40
24 gru

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

217
11:55
23 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
24 gru
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
23 gru
w drodze 31 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:30
24 gru

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

194
11:00
23 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
15:55
Kraków
17:25
Tarnów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
Lwów
03:25
Równe
04:55
Nowogród Wołyński
06:25
Żytomierz
07:55
Kijów
09:00
Boryspol
10:40
Pyriatyn
12:55
Połtawa
15:55
Charków
19:30
24 gru
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
23 gru
w drodze 37 godz. 10 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:10
24 gru

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

192
07:00
23 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
24 gru
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
23 gru
w drodze 33 godz. 25 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:20
24 gru

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

217
11:55
23 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:20
24 gru
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
23 gru
w drodze 33 godz. 35 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:35
24 gru

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

191
12:00
23 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Opole
15:20
Katowice
16:40
Kraków
18:00
Tarnów
19:30
Rzeszów
22:20
Zamość
01:55
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
05:05
Łuck
06:50
Równe
09:55
Żytomierz
12:45
Kijów
19:30
Krzemieńczuk
22:35
24 gru
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
23 gru
w drodze 33 godz. 05 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:00
25 gru

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

184
17:55
23 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:00
25 gru
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:20
23 gru
w drodze 33 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:20
25 gru

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

264
19:20
23 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:20
25 gru
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Dnipro
Do miasta Wrocław
Z miasta Dnipro