Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wozniesieńsk — Poznań w 2019 rok roku

Codziennie
17:25
29 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

21:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

160,00 
17:25
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
21:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
Codziennie
03:10
26 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

164,80 
03:10
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
17:25
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

21:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

175,00 
17:20
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
18:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
Codziennie
03:10
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186,47 
03:05
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:40
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Do miasta Poznań
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży