Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wozniesieńsk — Jużnoukrajinśk

Najlepsza oferta

Codziennie
22:40
Czas przejazdu35 min

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

23:15

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27

4,15 

Rozkład jazdy autobusów Wozniesieńsk — Jużnoukrajinśk w 2019 roku

25.08, 30.08...
02:35
Czas przejazdu40 min

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

03:15

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27

4,26 
25.08, 30.08...
02:35
Czas przejazdu40 min

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

03:15

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27

4,70 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu35 min

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

21:00

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27

9,81 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu40 min

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy, ul. Kijowska 148

10:45

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy, ul. Druszby Narodiw 27

24,53 
25.08, 30.08...
19:20
Czas przejazdu35 min

Wozniesieńsk

Przystanek, ul. Tymiriazeva-Osadchoho

19:55

Jużnoukrajinśk

Stacja paliw WOG, autostrada M-23

99,76 
Poza śro i pią
19:20
Czas przejazdu35 min

Wozniesieńsk

Przystanek, ul. Tymiriazeva-Osadchoho

19:55

Jużnoukrajinśk

Stacja paliw WOG, autostrada M-23

145,90 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu