Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wozniesieńsk — Gorzów Wielkopolski w 2019 rok roku

Codziennie
08:50
31 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

160,00 
08:50
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
03:10
28 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

06:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

185,40 
03:10
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
06:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
08:50
30 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

14:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Przystanek, ul. Dworcowa 12

190,00 
08:40
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Gorzów Wielkopolski, Polska, Lubuskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
11:55
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
14:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Przystanek, ul. Dworcowa 12
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
03:10
28 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

07:50
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

202,18 
03:05
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:40
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
04:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:50
Świebodzin
Dworzec autobusowy, ul. Artura Grottgera 5
07:50
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
08:50
31 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Wozniesieńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

15:55
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

245,51 
08:40
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
11:15
Nowa Sól
Przystanek, ul. Zjednoczenia 19
11:55
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
13:10
Słubice
Hotel Cargo, ul. Transportowa 8
13:45
Kostrzyn nad Odrą
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:55
+1 dzień
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży