Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wozneseńsk — Kraków w 2019 rok roku

17:25
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
w drodze 20 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:10
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
w drodze 21 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:10
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
w drodze 22 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:10
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
w drodze 22 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:10
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
w drodze 20 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Wozneseńsk — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
17:25
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

13:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

121,75 
17:20
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
18:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
Codziennie
03:10
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146,94 
03:00
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
03:10
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

150,00 
03:00
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
07:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
08:45
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
09:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:30
Rejon lityński
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
11:00
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
03:10
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

22:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

154,50 
03:10
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
22:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
03:10
20 godz. 40 min w drodze

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

23:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

155,34 
03:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Kraków, Polska, Małopolskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!