Połączenia z przesiadką Wozneseńsk – Gorzów Wielkopolski

03:10
06:50
19 lis
,
Dworzec PKS, Dvorcowa 12
173,93
03:10
18 lis
Voznesensk
,
03:45
Jużnoukrajinśk
04:35
Perwomajsk
06:40
Umań
09:45
Winnica
11:40
Chmielnicki
14:30
Tarnopol
17:50
Lwów
19:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:55
Kraków
01:50
Wrocław
03:10
Leszno
04:50
Poznań
06:50
19 lis
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dvorcowa 12
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
07:55
19 lis
,
Dworzec PKS, Dvorcowa 12
173,93
03:10
18 lis
Voznesensk
,
03:45
Jużnoukrajinśk
04:35
Perwomajsk
06:50
Umań
09:45
Winnica
11:40
Chmielnicki
14:30
Tarnopol
17:50
Lwów
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
Wrocław
04:30
Legnica
05:00
Lublin
06:00
Nowa Sól
06:30
Zielona Góra
07:15
Świebodzin
07:55
19 lis
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dvorcowa 12
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.