Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Sal'nyk

Najlepsza oferta

Codziennie
18:15
Czas przejazdu33 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:48

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,56 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Sal'nyk w 2019 roku

Codziennie
19:00
Czas przejazdu29 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

19:29

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,61 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu32 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:12

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,62 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu21 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:11

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,65 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu32 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:17

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,65 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu32 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:22

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,65 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu33 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:48

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,65 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

14:21

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,65 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu32 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

17:32

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

5,65 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu21 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:36

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

6,09 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu23 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

16:43

Sal'nyk

САЛЬНИК #,

6,09 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu