Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Petrasiunai

Najlepsza oferta

Poza wto i nie
16:47
Czas przejazdu02 h. 44 min

Wilno

Fabijoniškės, Vilnyus

19:31

Petrasiunai

Petrašiūnai, Petrasiunai

63,26 

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Petrasiunai w 2019 roku

pon, pią, nie
16:30
Czas przejazdu03 h. 01 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

19:31

Petrasiunai

Petrašiūnai, Petrasiunai

63,48 
pon, śro, czw, pią
08:42
Czas przejazdu03 h. 03 min

Wilno

Fabijoniškės, Vilnyus

11:45

Petrasiunai

Petrašiūnai, Petrasiunai

64,19 
pon, pią, nie
08:25
Czas przejazdu03 h. 20 min

Wilno

Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22

11:45

Petrasiunai

Petrašiūnai, Petrasiunai

64,41 
Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Wilno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu