Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Umań w 2019 rok roku

09:30
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
w drodze 21 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 23 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 24 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 15 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
17:55
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:40
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 23 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01...
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 16 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 29.01...
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 20 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 27.01, 31.01...
03:10
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 17 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:45
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
w drodze 19 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Umań w 2019 rok roku

Codziennie
09:30
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa), metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

06:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

95,56 
09:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

95,56 
11:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
12:00
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:40
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:40
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
12:00
24 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Umań, Ukraina, Czerkaski
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
19:00
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,00 
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, pią
19:00
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:25
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,07 
18:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:50
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
00:05
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
04:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
05:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
Codziennie
17:55
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

120,86 
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:30
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

129,29 
11:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
26.01...
17:40
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:40
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

130,00 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:40
Radom
Dworzec Kolejowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 2
21:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:15
Tulczyn
Dworzec autobusowy Tulczyn, ul. Mykoly Leontovycha 15
13:15
Trostianec
Przystanek, ul. Soborna 26
14:30
Berszad
Dworzec autobusowy Bershad, ul. Chkalova 3
15:35
Teplyk
Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29
16:40
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AGA TRAVEL
  • Mercedes Tourismo
wto, czw, nie
17:30
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

133,51 
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, czw, pią, sob
19:00
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Umań

ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań

144,20 
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
+1 dzień
Umań
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

25.01, 29.01...
07:00
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

145,00 
07:00
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
07:10
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
08:15
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
09:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
10:20
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
20:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
23:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS
  • VAN HOOL T9
23.01, 27.01, 31.01...
07:00
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

147,09 
07:00
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
07:10
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
08:15
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
09:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
10:20
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:40
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
20:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
23:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • VAN HOOL T9
W poniedziałki
03:10
17 godz. 25 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:35

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

150,00 
03:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
pon, pią
21:45
19 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:50
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

160,50 
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:50
+1 dzień
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Umań
Do miasta Warszawa
Z miasta Umań
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!