Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Kropyvnytskyi w 2019 rok roku

27.03, 31.03, 02.04, 06.04, 10.04...
21:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:30
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

146,46 
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:10
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
18:30
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
17:20
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:05
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

161,11 
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
03:05
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
05:30
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
08:05
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
11:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:05
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:20
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:05
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

161,11 
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
23:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
03:05
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
05:30
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
08:05
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
11:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:05
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
17:30
26 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:55
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

161,11 
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
14:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
16:05
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
16:30
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
17:30
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:10
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
19:55
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
21:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:30
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

161,11 
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Kropyvnytskyi, Ukraina, Kirowohradzki
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:10
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:30
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
pon, wto, pią
21:10
20 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:30
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

171,65 
21:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:30
+1 dzień
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "Лідертранс"
  • EOS-200
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży