Rozkład jazdy PKS Warszawa – Dolyna

20:30
25 lut
08:00
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Kupić za
73,77
20:30
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
03:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
Lwów
07:15
Stryj
08:00
26 lut
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
25 lut
08:40
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
Kupić za
73,77
20:30
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
06:15
Lwów
07:50
Stryj
08:40
26 lut
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
25 lut
09:10
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Kupić za
73,66
19:30
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
20:50
Radom
22:00
Ostrowiec Świętokrzyski
23:00
Sandomierz
23:40
Stalowa Wola
03:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:40
Lwów
04:55
Lwów
06:15
Rohatyn
07:25
Iwano-Frankiwsk
08:10
Kałusz
08:30
Broszniów
08:45
Rożniatów
09:10
26 lut
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
25 lut
09:15
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
Kupić za
75,13
17:50
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
21:05
Lublin
02:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
04:50
Lwów
05:20
Lwów
05:50
Rohatyn
07:20
Iwano-Frankiwsk
08:25
Kałusz
09:15
26 lut
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
25 lut
11:00
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Kupić za
81,02
23:40
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
Lwów
09:00
Lwów
10:00
Stryj
11:00
26 lut
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Warszawa – Dolyna

17:30
25 lut
09:00
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Kupić za
73,66
17:30
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
05:55
Lwów
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
Truskawiec
08:15
Stryj
08:35
Morszyn
09:00
26 lut
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
25 lut
09:00
26 lut
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
Kupić za
73,66
17:30
25 lut
Warszawa
Dworzec autobusowy "Warszawa-Zapadnaja", allei Iyerusalimskiye; dom 144
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
ulica Stryiska; dom 109
07:25
Drohobycz
07:40
Truskawiec
08:15
Stryj
08:35
Morszyn
09:00
26 lut
Dolyna
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Dolyna