Rozkład jazdy PKS Warszawa – Dnipro

11:40
18 sty
15:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
155,99
11:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
19 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Setra, МАН-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
15:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
155,99
13:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
19 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Setra, МАН-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
15:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
128,49
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
19 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, МАН-46
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
15:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
155,99
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
19 sty
Dnipro
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
15:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
155,99
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
19 sty
Dnipro
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
19:55
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
114,46
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:50
Lwów
04:20
Równe
07:35
Żytomierz
10:00
Kijów
16:40
Połtawa
19:55
19 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
20:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
120,82
17:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:35
Łuck
05:45
Równe
07:20
Nowogród Wołyński
08:30
Żytomierz
11:10
Kijów
12:05
Boryspol
14:10
Czerkasy
17:00
Krzemieńczuk
18:55
Kam'yans'ke
20:10
19 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
143,41
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
151,03
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Setra, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
123,69
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
123,53
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
117,34
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Setra, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
110,98
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
123,69
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
136,41
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
130,06
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
117,34
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
129,03
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, ЮТОНГ-43
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
151,03
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
00:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
151,03
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
00:35
20 sty
Dnipro
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
137,99
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
145,61
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
118,27
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
111,92
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
105,56
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
118,27
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
130,99
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
124,64
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
111,92
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
01:40
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
Kupić za
123,61
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:40
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stop "Hotel Dniepropietrowsk", Nabrzeże Sicheslavskaya; dom 35
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
161,43
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
169,05
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Setra, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
141,71
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
141,55
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
135,36
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Setra, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
129,00
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
141,71
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
154,43
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
148,08
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
135,36
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
147,05
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, ВАНХООЛ-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
169,05
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
01:41
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Kupić za
169,05
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:41
20 sty
Dnipro
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
146,89
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
140,53
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
154,51
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
148,15
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
127,17
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
120,81
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
127,01
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
120,65
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
120,82
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
114,46
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
114,46
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
108,10
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
127,17
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
120,81
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
139,89
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
133,53
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
133,54
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
127,18
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
120,82
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
114,46
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
132,51
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
02:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
126,15
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
02:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
146,89
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
154,51
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
127,17
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
127,01
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
120,82
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
114,46
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
127,17
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
139,89
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
133,54
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
120,82
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
03:55
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
132,51
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:55
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
146,89
14:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
154,51
14:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
127,17
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
127,01
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
120,82
16:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
114,46
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
127,17
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
139,89
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
133,54
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
120,82
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
04:00
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
132,51
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:00
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
120,76
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan, King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
108,05
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
120,76
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
133,48
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
127,13
20:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
114,41
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
05:20
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
126,10
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, King Long
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
18 sty
05:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
121,45
14:40
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:35
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
05:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
108,74
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:35
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
05:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
121,45
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:35
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
05:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
115,10
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:35
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
05:35
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
126,79
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:35
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
18 sty
06:30
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
107,69
18:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:30
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
18 sty
06:30
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
120,40
18:50
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:30
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
18 sty
06:30
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
114,05
21:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:30
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Mercedes Sprinter
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
06:30
20 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
125,74
23:00
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
06:30
20 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Warszawa – Dnipro

17:30
18 sty
20:10
19 sty
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
Kupić za
120,82
17:30
18 sty
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:45
Lublin
22:15
Zamość
23:15
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
14:10
Czerkasy
17:00
Krzemieńczuk
18:55
Kam'yans'ke
20:10
19 sty
Dnipro (Dniepropetrowsk)
PKS „Central”, Kurczatow ulica; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Dnipro
Z miasta Dnipro

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.