Rozkład jazdy PKS Warszawa – Dnipro

03:00
16 lip
05:20
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
130,69
03:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:00
16 lip
06:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
126,17
03:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
16 lip
14:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
155,18
11:40
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
14:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
155,18
13:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
16 lip
14:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
168,78
08:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
16 lip
15:10
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
165,66
14:10
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
Kijów
12:00
Krzemieńczuk
14:05
Kam'yans'ke
15:10
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
16 lip
15:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
157,44
11:40
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
15:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
157,44
13:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
15:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
140,94
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
15:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
135,44
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
16 lip
15:30
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
171,04
08:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
20:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
195,78
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
Połtawa
20:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
151,71
11:40
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
151,71
13:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
177,25
14:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
151,71
14:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
135,21
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
129,71
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
129,06
15:40
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
132,07
16:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
112,87
17:20
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
131,82
17:20
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
129,06
18:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
139,60
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
142,91
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
129,06
20:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
141,71
16:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
121,71
17:20
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
21:00
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
129,71
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:00
17 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
16 lip
22:20
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
166,99
17:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:20
17 lip
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16 lip
22:20
17 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
166,99
20:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:20
17 lip
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
177,88
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
188,25
14:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
162,71
14:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
146,21
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,71
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,06
15:40
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
143,07
16:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
123,87
17:20
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
142,82
17:20
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,06
18:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
150,60
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
153,91
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,06
20:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
143,07
21:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
142,84
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
146,21
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,71
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan-116 3Н
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
152,71
21:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
152,71
16:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
147,71
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
132,71
17:20
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,71
15:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
02:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
Kupić za
140,71
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
02:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Zatrzymaj "Vokzalnaya Ploshchad", obszar Petrowskiego; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
135,54
18:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
146,08
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Неоплан , King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
149,39
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan, King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
135,54
20:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Setra, King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
138,55
21:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
138,32
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
141,69
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan, King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
136,19
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
148,19
21:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
143,19
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
05:20
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
136,19
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
16 lip
06:25
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Karaoke Rasputin, ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
Kupić za
220,36
12:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:25
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Karaoke Rasputin, ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Мерседес-Бенц Спринтер
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:55
16 lip
06:25
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Karaoke Rasputin, ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
Kupić za
240,96
17:55
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:25
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Karaoke Rasputin, ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Мерседес-Бенц Спринтер
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
131,02
18:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
141,56
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
144,87
18:50
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
131,02
20:30
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
134,03
21:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
133,80
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
137,17
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
131,67
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
143,67
21:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
138,67
21:15
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
16 lip
06:30
18 lip
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Kupić za
131,67
23:00
16 lip
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
06:30
18 lip
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Dnipro
Do miasta Warszawa
Z miasta Dnipro