Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Dnipro w 2018 rok roku

09:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
00:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 28 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
14:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 30 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob, nie
16:35
Metro Młociny; ul. Jana Kasprowicza
Czas przejazdu 31 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
22:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Cyrk; ul. Sicheslavska Naberezhna 29A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 13.01, 20.01, 27.01...
18:50
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 24 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob
17:15
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
Czas przejazdu 21 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
14:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 29 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
14:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:50
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 25 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
wto, pią, sob
09:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

131
09:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
18:55
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
20:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
01:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
03:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
10:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Volvo
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Marta Gajo Marga
  • Oceniono na 3.1 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
wto, pią, sob
00:30
Czas przejazdu 28 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

05:20
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

145
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
11:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
20:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
02:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
05:20
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rіk Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
17:30
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

160
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

160
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
14:10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

160
14:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
15:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob, nie
17:30
Czas przejazdu 30 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

163
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:35
Czas przejazdu 31 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Metro Młociny; ul. Jana Kasprowicza

00:35
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

164
16:35
Warszawa
Metro Młociny; ul. Jana Kasprowicza
00:35
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
17:30
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

174
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 13.01, 20.01, 27.01...
22:10
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:00
+1 dzień

Dnipro

Cyrk; ul. Sicheslavska Naberezhna 29A

174
22:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
00:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
05:25
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
06:45
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Chayka; ul. Gagarina; 16B"
10:15
Żytomierz
"Przystanek; ploshcha Peremohy 3"
12:15
Kijów
"Metro Kharkivska (McDonalds); prospekt Mykoly Bazhana 3B"
12:45
Kijów
"Metro Kharkivska (McDonalds); prospekt Mykoly Bazhana 3B"
16:30
Połtawa
"Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom"
17:30
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
19:20
Nowomoskowsk
"Przystanek; ul. Hetmanska 34"
20:00
+1 dzień
Dnipro
Cyrk; ul. Sicheslavska Naberezhna 29A
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Fomenko K.A." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, sob
18:50
Czas przejazdu 24 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

180
18:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
20:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:15
Czas przejazdu 21 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54

15:00
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1

185
17:15
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
09:00
Kijów
"Metro Osokorky; prospekt Bazhana"
15:00
+1 dzień
Dnipro
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky SV" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
16:30
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54

11:30
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1

185
16:30
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
19:55
Lublin
"Przystanek; Al. Unii Lubelskiej 2"
07:00
Kijów
"Metro Osokorky; prospekt Bazhana"
11:30
+1 dzień
Dnipro
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
  • Autobus
  • Fiat Ducato
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky SV" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
14:40
Czas przejazdu 29 h. 15 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

19:55
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

189
14:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
19:55
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Poting G.S." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:10
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

189
14:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
22:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:45
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
01:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
03:45
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
05:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
14:05
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
15:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 43 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
18:50
Czas przejazdu 25 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

198
18:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:35
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
15:35
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
20:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Dnipro
Do miasta Warszawa
Z miasta Dnipro