Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Ciechocinek

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, pią
07:00
Czas przejazdu03 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:25

Ciechocinek

Dworzec autobusowy, ul. Wojska Polskiego 2

47,25 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Ciechocinek w 2019 roku

Codziennie
10:45
Czas przejazdu03 h. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:30

Ciechocinek

Dworzec Kolejowy, ul. Mikołaja Kopernika 2

51,45 
Poza czw i nie
09:50
Czas przejazdu03 h. 23 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:13

Ciechocinek

Dworzec Kolejowy, ul. Mikołaja Kopernika 2

57,75 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu