Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Włodzimierz Wołyński — Zamość w 2018 rok roku

08:15
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Przystanek; ul. Hrubieszowska 9
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00
Przystanek; ul. Hrubieszowska 9
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 04 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
07:50
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 01 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30
Przystanek; ul. Hrubieszowska 9
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
08:15
Czas przejazdu 03 h. 05 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

11:20

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

44
08:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
08:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
09:10
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
10:20
Hrubieszów
"Stokrotka (parking); ul. Józefa Piłsudskiego 55"
11:20
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Włodzimierz Wołyński-ATP-10707 s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 03 h. 50 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:00

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Przystanek; ul. Hrubieszowska 9

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Przystanek; ul. Hrubieszowska 9
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:30

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
02:10
Czas przejazdu 03 h. 50 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:00

Zamość

Przystanek; ul. Hrubieszowska 9

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
Przystanek; ul. Hrubieszowska 9
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 03 h. 50 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:00

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

73
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
02:10
Czas przejazdu 04 h. 55 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

06:05

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

74
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
06:05
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:50
Czas przejazdu 01 h. 40 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

09:30

Zamość

Przystanek; ul. Hrubieszowska 9

95
07:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
"Zamość; Polska, Lubelskie"
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zamość; Polska, Lubelskie"
09:30
Zamość
Przystanek; ul. Hrubieszowska 9
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Zamość
Z miasta Zamość