Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Włodzimierz Wołyński — Szczecin w 2019 rok roku

23:00
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:15
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:15
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:10
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Czas przejazdu 20 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
Codziennie
23:00
Czas przejazdu 17 h. 00 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

112
23:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:00
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:00
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

118
23:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:00
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:15
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

07:20
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

146
15:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
19:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:00
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
15:15
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

07:20
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

146
15:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Szczecin; Polska, Zachodniopomorskie"
19:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:00
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 20 h. 25 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

22:35

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

153
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:50
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
21:05
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 20 h. 25 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

22:35

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

153
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
17:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:50
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
21:05
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:10
Czas przejazdu 20 h. 25 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14

22:35

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

153
02:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:50
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
21:05
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!