Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Włodzimierz Wołyński — Szczecin w 2019 rok roku

Codziennie
23:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

115,65 
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shabliy A.M.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

122,87 
22:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
23:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
02:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
03:40
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
06:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan(Free)
pon, śro
20:50
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

132,60 
20:50
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kresy Tur
pon, wto, śro, pią
15:15
17 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:40
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

142,80 
15:15
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
07:40
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
Dni parzyste
15:15
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:20
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

151,79 
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:15
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:20
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

151,79 
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Dni parzyste
15:15
16 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:20
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

151,79 
15:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
19:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
07:20
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustang Trans
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W dni powszednie
23:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

15:00
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

153,00 
23:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
15:00
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
śro, sob
02:10
20 godz. 25 min w drodze

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

22:35

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

159,01 
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, sob
02:10
20 godz. 25 min w drodze

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

22:35

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

159,01 
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, sob
02:10
20 godz. 25 min w drodze

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

22:35

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

159,01 
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Szczecin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży