Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Włodzimierz Wołyński — Lublin

Najlepsza oferta

Codziennie
15:15
Czas przejazdu05 h. 45 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

20:00

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

30,60 

Rozkład jazdy autobusów Włodzimierz Wołyński — Lublin w 2019 rok

Dni parzyste
15:15
Czas przejazdu04 h. 30 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

19:45

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

37,93 
Codziennie
08:15
Czas przejazdu04 h. 35 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

12:50

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,37 
Codziennie
20:15
Czas przejazdu05 h. 25 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

01:40
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

45,52 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu04 h. 45 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

22:30

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

61,20 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu05 h. 50 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

03:50
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

61,20 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu04 h. 35 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

W pobliżu pomnika Czołg T34, ul. Ustilużska 66

00:05
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

65,00 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu04 h. 40 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

03:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

68,28 
Codziennie
22:10
Czas przejazdu05 h. 20 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

02:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

70,00 
Codziennie
02:05
Czas przejazdu07 h. 00 min

Włodzimierz Wołyński

AS. vul. D. Halytskoho, 14 (na PL), Włodzimierz Wołyński

08:05

Lublin

PKS ul. Tysiąclecia, 6, Lublin

72,00 
Codziennie
02:10
Czas przejazdu06 h. 55 min

Włodzimierz Wołyński

AS. vul. D. Halytskoho, 14, Włodzimierz Wołyński

08:05

Lublin

PKS ul. Tysiąclecia, 6, Lublin

72,00 
śro, sob
02:10
Czas przejazdu05 h. 45 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:55

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
śro, sob
02:10
Czas przejazdu29 h. 35 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:45
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
śro, sob
02:10
Czas przejazdu05 h. 35 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:45

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
śro, sob
02:10
Czas przejazdu05 h. 15 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:25

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
śro, sob
02:10
Czas przejazdu06 h. 35 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:45

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
śro, sob
02:10
Czas przejazdu05 h. 35 min

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:45

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
wto, czw, pią, nie
02:10
Czas przejazdu30 h. 45 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

07:55
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

03:40
+1 dzień

Lublin

Przystanek, ul. Nadstawna 1

75,87 
Codziennie
22:10
Czas przejazdu04 h. 20 min
+1 dzień

Włodzimierz Wołyński

Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14

02:30
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

75,87 
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu