Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Zabrze w 2018 rok roku

14:55
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
Czas przejazdu 25 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
wto, pią, nie
14:55
Czas przejazdu 25 h. 40 min
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

16:35
+1 dzień

Zabrze

Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego

196
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
+1 dzień
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Zabrze
Do miasta Umań
Z miasta Zabrze
Podróż powrotna: