Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Zabrze w 2019 rok roku

wto, pią, nie
14:55
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

16:35
+1 dzień

Zabrze

Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego

198,10 
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
+1 dzień
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Zabrze
Do miasta Umań
Z miasta Zabrze
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!