Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Wrocław w 2019 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 20 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:35
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 21 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:50
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań
w drodze 20 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
07:00
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań
w drodze 21 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
21:35
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 22 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:20
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 21 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 27.01, 30.01, 01.02, 04.02...
03:30
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
w drodze 21 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
07:50
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 23 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
00:30
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 21 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 27.01, 30.01, 01.02, 04.02...
00:30
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 21 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
06:50
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 19 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 20 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:55
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 30 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
00:20
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 22 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
07:50
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 22 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
07:50
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 22 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
01:30
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 24 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
02:30
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
w drodze 23 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Umań — Wrocław w 2019 rok roku

W poniedziałki
15:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

10:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

130,00 
15:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
21:35
21 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

18:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,51 
21:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
pon, wto, śro
06:50
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Umań

ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,90 
06:50
Umań
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, wto, śro, czw
07:00
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Umań

ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

133,90 
07:00
Umań
ul. Derewjanka 19 (obok AZS AVIAS), Umań
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
21:35
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

18:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

135,00 
21:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
25.01, 27.01, 30.01, 01.02, 04.02...
00:20
21 godz. 45 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

140,00 
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
wto, śro, sob
03:30
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Umań

Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A

23:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

140,54 
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
pon, pią
07:50
23 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

142,80 
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
25.01, 27.01, 30.01, 01.02, 04.02...
00:30
21 godz. 35 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

143,35 
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
00:30
21 godz. 35 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

147,56 
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
06:50
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161,62 
06:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161,62 
06:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Wrocław, Polska, Dolnośląskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
14:55
30 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

161,62 
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro
00:20
22 godz. 45 min w drodze

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

22:05

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

164,80 
00:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
wto, czw, sob
07:50
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

05:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

168,64 
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
wto, czw, sob
07:50
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

06:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

168,64 
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, śro, czw, pią, sob, nie
01:30
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

01:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

175,67 
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
02:30
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

01:20
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

178,50 
02:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines
Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Wrocław
Do miasta Umań
Z miasta Wrocław
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!