Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Suwałki w 2018 rok roku

04:05
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
04:05
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
14:55
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
Czas przejazdu 22 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
wto, sob
04:05
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

00:45
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

157
04:05
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
00:45
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
04:05
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

00:45
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

183
04:05
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
19:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
00:45
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
14:55
Czas przejazdu 22 h. 45 min
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

247
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
13:05
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Suwałki
Do miasta Umań
Z miasta Suwałki
Podróż powrotna: