Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Umań — Suwałki w 2019 rok roku

wto, sob
04:05
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

00:45
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

157,00 
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
00:45
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
śro, nie
04:05
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

00:45
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

184,60 
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
15:55
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
19:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
00:45
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
wto, pią, nie
14:55
22 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Umań

Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

249,46 
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
11:00
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
11:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:05
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Umań
Do miasta Suwałki
Do miasta Umań
Z miasta Suwałki
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!